• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Bedava | .com .net .org v.s | Nasıl Alınır 5 Yıllık | Nikoo85

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Nikoo85

Ruh eşi çok sıradan. Bana suç ortağı lazım.

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Merhaba arkadaşlar bu hayırlı günlerde sizlere nasıl .com .net .org alan adı bedava alınır size göstereceğim .

Öncelikle mailchimp.com adlı websiteye giriyorsunuz .

CLAİM YOUR FREE CUSTOM DOMAİN

Sizde böyle yazmaz ise VPN kullanın Dotvpn v.s

Ardından istediğiniz bir alan adı ismini yazıyoruz kırmızı ok ile işaretlemişim.

ve Find Your Domain Butonuna basın

Ardından size uygun istediğiniz alan adını almak için ' FREE >' Butonuna Basmanız Gerek.

Ardından kayıt işlemlerini tamamlıyorsunuz .
Arkadşalar " Ülke, Şehir, Adres, Posta Kodu, Telefon Numarası" Bunları doğru giriniz.

Ardından satın al işlemi için herhangi bir banka kartı veya paypal hesabınız varsa giriş yaparak tamamlayabilirsiniz.
0 Dolar yazdığına emin olun.

Ardından satın aldığınız zaman zaten 0 dolar ile alan adı ayarı için aldığınız paket konumuna gidiyorsunuz .

Ardından en aşağıya doğru gelip Email Us butonuna tıklayarak iletişim sağlıyorsunuz . DNS adresi değişikliği için.

Kırmızı kutuya aldığım yerleri dikkatlice yazdığım gibi yazmanızı rica ediyorum

Dns adresleriniz ne ise onları yazıp gönderiyorsunuz .

Ardından Max 1 hafta içinde mail adresiinize onaylıyormusunuz diye mail adresi gelecektir .

Cevaplayıp : Yes i want to change dns Yazıp göndermelisiniz .

VE KANIT OLARAK

Nikoo85.com Alan Adını Aldım 5 Yıllık Ücretsiz .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)