Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Amazon,New World'de ki Arenalar İçin Daha Fazla Detay Verdi

chakarmt2

Remember to remember

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

İlginç bir şekilde, yazı, bu alanların gerçek amacının gerçekte ne olduğunu gerçekten bilmediğimizi belirtiyor. Ancak, erişmek için bir anahtara ihtiyacımız olacağını biliyoruz. Ve anahtarı bulmak için bazı zorlukları tamamlamamız gerekecek. İşte böyle çalışıyor.


Dünyanın dört bir yanındaki düşmanları yenmek bizi yağmalamaya ve belki de bir Spriggan Anahtarına götürecektir. Bu tuş, harita üzerinde belirli koordinatlar getirir. Bu yere vardığımızda arenaya girebiliriz. İçeri girdikten sonra Spriggan ile yüzleşeceğiz. Bu aslında zamanlanmış bir mücadele olacak.

Spriggan'ı yenmek kolay olmayacak, ama bir kez yaptığımızda, Legendary Gear ve diğer yüksek kaliteli ekipmanlar gibi ganimetlerle ödüllendirileceğiz. Yapımcı aslında bu Spriggan'ı tasarlamanın ardındaki bazı bilgilerinide paylaştı,

“Spriggan için en eski konseptlerde, onu bir toprak elementi, bir toprak, ahşap ve taş ruhu olarak tasarladık ve çok sayıda kültürde ki açıklamalardan yararlandık.”
Sonunda, yaratık daha çok bir Boss haline geldi.

“Zamanla yaratık daha çok bir Boss haline geldi, bu yüzden daha fazla hareketliliğe, savaş becerisine ve doğaüstü güçlerine dayanan daha uzun ve çevik bir forma dönüştü.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst