Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

CROSSOUT - Kıyamet Yolu Hemen Ücretsiz Oyna

legendofangel

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

MELKORMT2 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA 10 TEMMUZ 21:00'DA AÇILIYOR.5000 TL LONCA TURNUVA & 500 TL BİREYSEL TURNUVA ÖDÜLÜ.EDİT SİMYA LYCAN KUŞAK YOK!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Kıyamet sonrası MMO Aksiyon oyunu Crossout'un Açık Beta'sına katılın! Onlarca değiştirilebilir parçadan benzersiz savaş makinelerini yap ve patlayıcı PvP çevrimiçi savaşlarında düşmanlarını yok et!
Ana Özellikler:
  • Çok çeşitli mevcut parçalar kullanarak oyuncular tarafından hazırlanmış benzersiz araçlar: Çevik arabalardan ağır izlenen arazi araçlarına veya antigrav sahalarındaki savaş platformlarına kadar.
  • Tam yaratıcılık özgürlüğü ve binlerce olası kombinasyon: Düzinelerce parça, çok çeşitli zırh ve silahların yanı sıra destek sistemlerini kullanarak her şekle sahip araç yaratın.
  • Gelişmiş hasar modeli: Bir düşman makinesinin herhangi bir parçasını imha edin, aracın performansını hemen etkileyecektir.
  • Büyük silah cephaneliği: Zincir testerelerden makineli tüfekler üzerinde elektrikli matkaplar, roketatarlar, uçan uçaklar ve gizli jeneratörlere kadar.
  • Kendi atölyeniz: Yeni, gelişmiş parçalar oluşturun ve bunları oyun içi pazarda açık artırmaya çıkarın.
  • Oyuncular arasında alım satım seçenekleri: Savaşta topladığınız her parça diğer oyunculara satılabilir.
  • Kendi savaş stratejinizi seçin: Önemli olan tek şey hayatta kalma ve zafer!

CROSSOUT - Kıyamet Yolu
2027'de 'Crossout' olarak bilinen gizemli bir viral salgın gezegeni süpürdü, ülkeler ve nüfuslar aynı anda Dünya'nın her yerinde endişe verici bir hızla düşmeye başladı. İlk birkaç gün içinde ölmeyenler halüsinasyonlar ve baş ağrıları ile boğulmuş, birçok insan delirmiş, diğerleri ve intihar etmişti. Hastalığın kaynağı tespit edilemedi, ancak bir zamanlar insanlığın canlı sosyal ve ekonomik işaretçileri olan şehirler yıkıldı ve terk edildi.

Hayatta kalanlar yavaş yavaş değişmeye başladı - on beş yıllık dönüşümden sonra değişiklikler görüldü. En belirgin metamorfoz etkilenenlerin gözünde meydana geldi - bazıları parlamaya başladı, diğerleri kara deliklere benziyordu. Doğal olmayan görünümlerini gizlemek ve mutasyonu gizlemek için insanlar yastıklı kıyafetler ve güneş gözlüğü takmaya başladı.

'Crossout'tan sonra yirmi yıl geçti. İnsanlar hala felaketten önce hayatlarını hatırlıyorlar. Her zaman olduğu gibi, eski dünyayı kurtarmaya çalışan gruplar var, diğerleri ise kaos ve yıkımın tadını çıkarıyor. Ama artık insan olmayanlar var. Yüzlerini maskelerin arkasına saklıyorlar ve nedenleri bilinmiyor.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst