Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Renault Trucks ile ETS 2 Trucks World Cup 2020 Ekran Görüntüsü Yarışması Başladı

 • Konbuyu başlatan Ortex55
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar 0
 • Görüntüleme 28

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

#TruckAtHome etkinliğinin ardından bu kez Renault Trucks iş birliği ile ETS 2 için Trucks World Cup 2020 adında bir ekran görüntüsü yarışması başlatıldı. Intel, Thrustmaster, HyperX ve Tobii gibi firmaların da ödül sponsoru olduğu yarışmada Renault Trucks marka çekicilerinizden biri ile verdiğiniz pozları SCS Software’a iletiyorsunuz. T Range, Premium ve Magnum modellerinin dahil olduğu ekran görüntüsü yarışmasında jürinin seçtiği görüntüler daha sonrasında oylamaya sunulacak.
#TWC2020 Trucks World Cup 2020 Kuralları

 1. ETS 2’de favori Renault Trucks aracınızı modifiye edin, boyayın
 2. Aşağıdaki resimde bulunan basit kurallara göre birkaç tane ekran görüntüsü alın. Çekicinin en az bir tane önden(ön açı) ve yandan(ön yan açı) şekilde ekran görüntülerini çekin.
 3. Eğer bir kısa video sahnesi kaydetmek istiyorsanız yapabilirsiniz. Ancak Screenshots/Ekran görüntüleri önceliklidir ve videolar isteğe bağlıdır.
 4. Tüm modlara izin verilmektedir.
 5. Kendiniz hakkında bir şeyler ekleyerek kullanıcı adınızı, sosyal medya profillerinizi(hangisine sahipseniz) ve ne kadar süredir ETS 2 oynadığınızı, ekran görüntülerini aldığınız Renault çekicinizde en çok neyi sevdiğinizi yazın.
 6. Bu e-posta adresine gönderiniz. ([email protected]) 26 Nisan 2020 23:59 CEST saatine kadar gönderebilirsiniz.
 7. Gönderdiğiniz görüntü yarışmaya katılım için seçilebilir. 30 Nisan 2020’de seçilen ekran görüntüleri liste olarak duyurulacak. Ardından oylama aşamasına geçilecek.
 8. Gözleriniz hem SCS Software hem de Renault Trucks sosyal medya sayfalarında olsun. Daha fazla bilgi orada paylaşılacak. Ayrıca Trucks World Cup 2020 Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

İkinci aşama ise oylama! 1 Mayıs – 30 Mayıs tarihleri arasında Renault Trucks’tan çalışanlarla birlikte ETS 2’de en iyi görünen Renault çekicisine kimin sahip olduğuna karar vermek için oylama maçları oluşturulacak ve topluluk yani oyuncular ise hakem olacak.

Her maç SCS Software veya Renault Trucks Instagram profilinde(story kısmında) olacak. Kullanıcılar oylamayı oradan yapacaklar.

Ödüller


SCS Software’ın oyunları ve DLC’lerine ait Steam anahtarları da farklı zamanlarda hediye edilecek. Ayrıca yarışmaya katılan kişilere sponsorlar sayesinde Intel i7-7700k CPU, HyperX Alpha Cloud S Kulaklık, Thrustmaster T150 Pro Direksiyon Seti, Thrustmaster eSwap Pro Controller veya Tobii Eye Tracker 4C cihazları verilecek. SCS Software ve Renault Trucks mağazalarından çeşitli eşyalar da verilecek hediyeler arasında bulunuyor. Büyük bir ödül havuzu oyuncuları bekliyor.

Final ödülünün ise hala bir gizem olduğunu ama kazanan kişi için gerçekten harika bir şey yapmak istediklerini eklemişler. Şimdilik büyük ödül bilinmiyor! 😀

#alıntı
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst