Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Universe emekli oldu

CaanibaL

morsmordre
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
  • 2. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • 11. Masaüstü Yarışması
  • 4. Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması

MELKORMT2 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA 10 TEMMUZ 21:00'DA AÇILIYOR.5000 TL LONCA TURNUVA & 500 TL BİREYSEL TURNUVA ÖDÜLÜ.EDİT SİMYA LYCAN KUŞAK YOK!DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

nip.jpg


Profesyonel kariyerine 2011 yılında Online Kingdom takmınında başlayan Hint asıllı Amerikalı oyuncu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile beraber Dota 2 kariyerine nokta koyduğunu açıkladı.

Saahil “ Universe ” Arora Online Kingdom takımı ile profesyonel kariyerine başladıktan sonra 10 farklı takımda forma giydi. Tabii ki bunlardan en akılda kalanı Evil Geniuses takımıdır.
2013 yılında kariyerinin zirvesinde iken Evil Geniuses takımı The International Dota kupasını kazandı. 2017 yılında EG takımından ayrılan Universe, Fnatic, Quincy Crew, Forward Gaming ve en son da Ninjas in Pyjamas takımlarda forma giydi.

Kovid-19 nedeni ile yaşadığı vize problemleri sonucunda Ninjas in Pyjamas takımından ayrıldı ve herkes onun yeni takımını merak ederken o emekli olmaya karar verdi. Yaptığı açıklamada artık Dota 2’den ayrıldığını ve artık yeni şeylerin peşinden koşacağını belirtti.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst