• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

adamın kılıcını alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak4161

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
metin2 oynarken bir adamın kilicini beğendiniz adama gidip ezik bi kiliç vericeksiniz sonra diceksiniz ki ezik kilici yere at ama evet yada hayır deme sonra ezik kilici giyin diceksiniz sonrada evete basın diceksiniz ve kiliç sizin olucak ama elinizi z ye hep basıp bırakıcasınız çünkü adam kilici yere atmiş olucak

arkiler ben adamın dolunayını aldım

Son düzenleme:

1239575

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
bana biri ole yapmayı denedi elimde kdp vardı ama envanterde yer yoktu kılıcı aldım dediin gibi yaptı o ama 2 kare kaldıı ıcın elime kılıc gelmedi oyusdende dusmedi :D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...