• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

YeNi PacKTa ÇaLıŞaN Antipack ve MULTİHACK

NoNe1

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
BEYLER GMLER ANTİ HİLE Yİ ENGELLEDİ AMA BİZDE HİLE BİTMEZ :) BAKIN ALINTI YAPANIN ALLAH BINTURLU BELASINI VERSİN İLK ÖNCE

ANLATIM : İLK ÖNCE METİN2.EXE Yİ CİKARİYORUZ ANTİPACK DOSYASINDAN Metin2 - Metin 2 - Metin2 indir - Metin2 Forum dir RAR ŞİFRESİ CÜNKÜ BEN METİN2.BİZ DE TAKILIYORDUM BU ARALAR SIMDI METİN2.EXE Yİ CİKARIYOZ ANTİPACK DOSYASINDAN SONRA METİN2.TURKEY CLASORUNE ATIYORUZ ARTIK ANTİHİLE YERİNE METİN2.EXE OLCAK :) METİN2.EXE DEN METİN2 YE GİRCEZ SONRA KARAKTER BÖLÜMÜNDE MULTİHACKI ACACAZ EGERRR

MSCOMCTL.OCX DİYE BİRHATA ALIYORSANIZ ONUDA KOYDUM RARDAN CIKARTIN BİLGİSAYARIM C SYSTEM DOSYASININ İÇİNE KOPYALAYIP AÇIN MULTIHACKI VE OLMUŞTUR +REP BEKLERİM ;)