Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Anksoft ve Siberdizayn Nasıl bilirsiniz?

Sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    17

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

AnkSOFT derim dostum şimdiden iyi çalışmalar dilerim sana

İrispaneli de tercih ede bilirsin AnkSoft gayet başarılı.
Siberdzyn uzak durman senin yararına olacaktır.
Başarılar

Öncelikle iyi forumlar. 2 firma hakkında bilgi almak istiyorum
1* AnkSOFT
2* Siberdizayn

Siberdizayn'ın Bu forumda zaten rankı yok. Başka bi form sitesinden takip ediyorum çok aşırı şikayet görmedim. Gördüğüm şikayetlerde Bilişimle yaşanan sorunların çoğu müşteri kaynaklı. Ama tereddütteyim.

ANKSOFT firması da tercihlerim içerisinde. Haklarında çok ciddi büyük şikayetler görmedim. Bu forumda rankı da var fakat sadece 1 filesi var istediğim şekle getirmek için baya bi uğraşmam gerekiyor. Bu forumda rankı var daha öncelerde 2017 de falan almıştım. İlgililer sorunları da çözüyorlar ama filesleri eski.

Konu hakkında bilgi ve görüşünüz nedir?

1 haftada ismini vermek istemiyorum diğer bilişimler ile yaşadığım sorunlardan dolayı 480 TL çöpe gitti. Benimde hatam var. Uslubu ve tutumu yanlış olan bilişimlerde de
hata var. İade olmadığını bildiğim için yapıcak birşeyim yok malesef. Sağlam bi iş yapmak istiyorum. O yüzden fikirlerinizi iletirseniz sevinirim. Teşekkürler iyi forumlar 🙏
AnkSOFT

İrisPanele bakabilirsin fiyatları biraz yüksek ama her şeyi tek tuşla panelden yapabiliyorsun. zaten youtube videolarını izlersen hak verirsin. iyi formlar

Pek bilemedim onları siberdzy daha iyi gibi geldi bana

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri