• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hile bölümündeki hile konuları hakkında SON UYARI!Herkes baksın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KeNji

Level 15
Katılım
14 Mar 2009
Konular
1,476
Mesajlar
10,331
Reaksiyon Skoru
1,642
Online Süresi
0
Başarım Puanı
273
MmoLira
-1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Sevgili Oyuncular;

Son günlerde sıklaşan hesap çaldırma durumlarına yönelik yaptığımız araştırmalarda bazı sonuçlara ulaştık;

* Keylogger
* Phishing (Genellikle internet ortamında kimlik bilgilerini çalmak için yapılan sanal sahtekarlık. e-posta yolu ile gönderilen sahte siteye kimlik bilgilerinin girilmesi ile yapılan hırsızlık) Siteleri
* Kendini GM olarak tanıtan şahıslar

Keylogger bilgisayarınızı kullanırken açtığınız her sayfayı loglayıp bastığınız her tuşu kayda alır ve programda belirtilen maile gonderir.

Bazı hile sitelerini incelediğimizde hile adı altında bu keylogger yayınlanıp o sitelerin uyelerinin o programı indirip kurmalarını hedefleyen mesajlara rastladık. Yang Hack, +9 Item Basma , 2 Katı Exp, 2 Katı Yang , 1 milyon yang hilesi, Dupe Hilesi şeklinde yayınlanan tüm başlıklar ya işlevsel olmayan programlar ya da keylogger içeren programların tanıtımıdır. Bu şahıslar açtıkları yan üyeliklerle o başlıklara "aa oldu" "süper çalışıyor cok saol repini verdim" "ben denedim şu kadar yangım oldu" vs. şeklinde av sayılarını arttırma maksatlı cezbedici mesajlar atmaktalar. Bu tuzağa düşen saf kişilerin yuzlerce sayfa "niye çalışmıyor", "bu hatayı veriyor olmadı çalıştıranlar bir yardım etsin" mesajlarını gördükçe yakaladığımız hırsızların nasıl bu kadar hesaba girip hesap soyduğunu anlayabiliyoruz.
Ne yazık ki bu başlıklara o sitelerinin müdahale etmemesi bu hırsızların ekmeğine yağ sürüyor. Bu hırsızlara herşey bir oyun gibi geliyor belki birşeyleri çalındığında durumun vehametini anlar ve biraz utanırlar. Bu sekilde hesap çaldıran oyuncuların tespiti halinde hesaplari hile sebebiyle bloke edilip iade edilmeyecektir.

Phishing Siteleri vasitasiyla hesaplarini caldiranlar da bedava EP sevdasina, yang ve exp hirsina yenik düsenler oluyor. Bizler her ne kadar haricindeki hicbir siteye ID ve Sifrenizle giris yapmayin desek de durumun ciddiyetini anlatamıyoruz. Belki bu basligi okuyanlardan bir kaçını bu tekrar bilgilendirmesiyle kurtarabiliriz.

Kendini GM diye tanıtan şahıslar son günlerde artmış olup bir çok oyuncunun itemlerini çalmışlardır. Karakter adında l m rn harfleri olanları kurban secip nicklerine benzer nickler yaratip (örnek; ahmet > ahrnet , Lale > LaIe) ben GM bilmem ne itemleriniz içinde dupe itemler var kontrol için vermeniz gerekiyor, bitince geri vereceğiz aksi halde banlanacaksınız şeklinde oyuncuları korkutup itemlerini çalıyorlar. Her zaman GM dahi olsa ID ve sifrenizi vermeyin uyarilarimiz biraz sonuç vermiş görünüyor ki artik sahislar farklı yöntemlere basvuruyorlar. Genel hedefleri yüksel level oyuncular, kaliteli item satan pazar charlari olup bunların arkasındaki kişiler genel itibariyle yuksek level oyunculardir. Bu tespit, yakaladığımız karakterlerin bağlantılı olduğu hesaplardan ve çalınan itemlerin bulunduğu hesaplardan sağlanmıştır.
Başının üstünde salınan büyük ve sarı renkteki GM yazısıyla biri size gelip ID ve sifrenizi verin dese dahi vermeyip durumu doğrudan Oyun adminlerine bildiriniz.

Yukardaki 3 sey kesinlikle yasaktır.Kanmayın, kandırmayın.Haramdır, günahtır ve saf olmayın artık.. bu yazıları bu yüzden yaziorum.Hile bölümü en çok rehabet gören bölüm bu yüzden mod.lar bile bazen yetişemiyor.Anlıcagınız yukarda dediklerime sakın kanmayın yoksa üzülürsünüz, ve böyle konuları gördügümüz zaman direk imha ediceğiz.Rüzgar eken fırtına biçer.Bu son uyarımız.

İyi forumlar ve oyunlar...

KeNjİ
 
Son düzenleme:

1327

Level 11
TM Üye
Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
184
Mesajlar
6,534
Reaksiyon Skoru
557
Online Süresi
0
Başarım Puanı
192
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
saolasın kardeşim çok yardımın dokundu çok iyi bir konuya el atmissin
 

anilerdal12345

Level 2
Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
12
Mesajlar
74
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
0
Başarım Puanı
62
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
ewt arkadas cok ii bir konu boyle konu acalarınbanlanması gerkmektedir die dusunuorum.
 

dj_zorromix

Level 1
Üye
Katılım
26 Mar 2009
Konular
3
Mesajlar
40
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
0
Başarım Puanı
55
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Deneyelim bakalım olucakmı
 

melihenes34

Level 4
TM Üye
Katılım
6 Mar 2009
Konular
34
Mesajlar
269
Reaksiyon Skoru
8
Online Süresi
18m
Başarım Puanı
82
MmoLira
3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst