Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Sanalika Nasıl Araba Yarışı Yapılır? Rehber

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Merhaba Sanalikacı!

Sanalika'nın tozunu dumana katmaya hazır mısın? Sanalika'da araba yarışı dönemi başladı! Bu başlık altında nasıl araba yarışı yapacağını öğreneceksin.

1. Yarış Yapmak

Yarış yapmak için öncelikle yarış pistine gitmelisin.Daha sonra açılan pencereden yarış yapmak istediğin mekanı seçmelisin.Kısa bir süre rakibini beklemelisin, rakibin gelince yarış başlar.Yarış başlarken geri sayım boyunca gaz pedalına basılı tutmalısın.Şimdi yarış başladı! Tek yapman yereken vites değiştirmek için hazırlanmak. Anında vites değiştirmeyi yakalayarak yukarı ok tuşuyla vitesi arttırabilir, aşağı ok tuşuyla vitesi düşürebilirsiniz. Vites için size bir uyarı gelecektir.Yarış bittikten sonra çıkan ekranı tanıyalım.2. Performans

Diğer yarış oyunlarında modifiye olarak tanıdığınız performansınızı arttıracak çeşitli nesnelere göz atalım. Hali hazırda bulunan nesnelerin performansını arttırmanızı sağlar.

* Aşağıdaki görselde performansını arttırabileceğimiz nesneler görünmektedir. *Bunları Yarış Puanı (RP) ile geliştirebilirsiniz.3. Onarım (Servis)

Aracın yarış sırasında hasar görecek, bu hasarı gidermek için aracınızı tamir etmelisiniz.

* Aracınızı elmas ile tamir edebilirsiniz. *4. Yeni Arabalar

Sanalika araba yarışı için sana Caretta Caretta araba hediye etti. Bu araba 1985 model, bu arabayla yarış kariyerine başlamak zorundasın. Seviye atladıkça yeni araba kilitleri açılacak. Bu arabalara "Oto Show" mekanından göz atabilirsin.

*Araçların kilidi açıldığında "RP" ile yani Yarış Puanı ile alabilirsin.*RP ve Elmas'ı belli bir ödeme yaparak ta almanız mümkün, ayrıntılar için panelinize göz atın.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst