• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


WİNMONEYHACK bulundu gelinnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oğuzhan431

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
1 Ara 2008
Konular
37
Mesajlar
182
Beğeniler
15
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINlink:
yang.com

kurulum:
download ettinkten sonra program files dosyasını masaüstüne kopyalıyorsunuz sonra metin2_turkey dosyasını bulup açıosunuz sonra errorlog u ve metin2.bin i siliyorsunuz sonra rar dan masaüstüne çıkartıp sonra onu metin2_turkey dosyasına kopyalıyorsunuz.sonra tekrar metin2_turkey e girip pack i siliyoruz.sonra programa giriyoruz orda ıd ve şifre var ıd ve şifreyi yazıp sonra orda yang ve ep seçenekleri var yang bölümüne girdiğinizde orda 1m 10m 100m ve 1g seçenekleri var birine tıkladığınızda paranız geliyooo sonra metin2 ye giriyoruz envanterimizde örneğin biz 10m yi seçtik 10m oluyooo

+ rep pls
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst