• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


PARA HİLESİMİ İSTİYOSUNUZ ??? veya EP HİLESİMİ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrayzTurk

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
11 Şub 2009
Konular
463
Mesajlar
2,249
Beğeniler
172
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINSayın üye ler bu yazıyı büyük yazdım çünkü dikkat çekmek istedim gelelim konuya :

Arkdaşlar şu ana kadar sizi hep kandırdılar bu para hilesi vb . Eğer para hilesi gerçek ise biz anlarız(normalde para hilesi yoktur) ve yorum yazarız doğrudur diye ama eğer biz yorum yazmazsak sakın SAKIN sakın denemeyin ya sizin çarınızı çalarlar yada pc nize trojan atarlar

Arkdaşlar bizim onayladığımız derkende sadece bu bölümün modları ve süper mod ve üst rütbeliler bu bölümde olmayan mod veya deneme mod açarsa yine bizim onayımı bekleyin ( arkadaşlar alınmasın kiminin pcsiinde vrs var başka uyarı ala bilirler üstelik bu madde tüm hileler için geçerlidir )

Ve arkadaşlar ep hilesi öncelikle size söyliyim böyle bişi yok yok şu kodu gönder ep gelcek falan diyolar ama kendilerine gidiyo bu forumun yetkilileri onaylamadan bu forumda yetkisiz modlar bile konu açsa denemeyin bunları yaparsanız siz kazanırsınız ama yapmazsanız kendiniz kaybedersiniz bi büyük tavsiyesi...
 

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#2
Evt Katılıyorum.Bunu Üyelere Demekten Klavyemden "y" "h" Harfleri Çıktı :D:D:D:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst