• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Türkiye Lokasyon | Düşük Ping ve Yüksek Performans Garantisi | aksunucum.com

5.00 yıldız(lar) 3 Oy

aksunucum

Level 1

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

AKSUNUCUM - Bilişim ve İnternet Hizmetleri
Sizlere en iyi performansı yaşatmak için kampanyalara devam ediyor!
Tamamı Türkiye Lokasyon ve full SSD altyapı olan sunucularımız Standart DDOS koruması ile ücretsiz korunmaktadır.
Satış öncesi ve satış sonrası birçok yol ile 7/24 ücretsiz destek alabilirsiniz.
Oyun sunucularımızın tamamı sanal sunucu olarak satılmaktadır. Oyun panel vb. sistemler bulunmamaktadır. Uzak masaüstü bağlantısı ile yönetim sağlanmaktadır.
nc2.PNG
nc3.PNG
nc4.PNG

---
Site Adresi : aksunucum.com
E-posta Adresi : [email protected]
Telefon : 0850 840 2235
Vergi Dairesi : Bornova
Vergi No : 3630213364
Adres : Kızılay Mah. 507 Sk. No:10 D:5 Bornova/İZMİR
Yer Sağlayıcı : Onuralp AKSU
Discord: Join the AKSUNUCUM - Bilişim ve İnternet Hizmetleri Discord Server!

Fiyatlarımıza %18 KDV Dahil Değildir!

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Hayırlı satışlar dilerim üst düzey sunucular ve süper yönetimi ile başarılı bir ekip allah yolunuzu açık etsin.

MaviAy44

Malatyalı Developer
Hayırlı satışlar piyasada ki gördüğüm en ilgili en iyi performans gösteren sunucuları olan firima olduğunun bizzat kendim kanaatına vardım tekrardan hayırlı satışlar.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)