Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

METİN2 UZERINE GENELDE YOUTUBE KANALIM

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Uzerinde sanki çocugummuş gibi tirediğim kanal her hafta duzenlı vıdeolar atmaya calıstıgım daha ozgun olarak hareket ettıgım merkez kanal Eğer eksıklerım varsa yorum olarak belırtırsenız Sevınırım. saygı ve sevgı ıle kalın

gereeksuzzz_png.png

multidevran

Level 4
Kanalınızı inceledim. Belli bir düzen tutturmuşsunuz. Videolarınızı kesitler halinde montajlayarak koymanız bir izleyici olarak şahsen beni sanki zamandan tasarruf ediyormuşum hissine kapılmamı sağladı. Bu güzel bir şey. Günümüzdeki bir çok video oluşturucuları bu teknik ile videolarını yayınlıyor.Aynı zamanda tepkilere dışardan sesler eklemekte hoş durabilir. Eleştirim ise videonu izlediğimde sanki içerde bir çocuk uyuyormuşta siz onu uyandırmamak için sessiz konuşuyormuş gibi geldi. Biraz daha canlı bir şekilde konuşabilirsen şuan için iyi gidebilirsin. Tabii bunun yanında yeni mikrofon ve kamera almanı da öneririm fakat bunlar bütçe ile alakalı durumlar olduğu için eline bütçe geçince zaten almayı düşündüğünü zannediyorum.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...
Kanalınızı inceledim. Belli bir düzen tutturmuşsunuz. Videolarınızı kesitler halinde montajlayarak koymanız bir izleyici olarak şahsen beni sanki zamandan tasarruf ediyormuşum hissine kapılmamı sağladı. Bu güzel bir şey. Günümüzdeki bir çok video oluşturucuları bu teknik ile videolarını yayınlıyor.Aynı zamanda tepkilere dışardan sesler eklemekte hoş durabilir. Eleştirim ise videonu izlediğimde sanki içerde bir çocuk uyuyormuşta siz onu uyandırmamak için sessiz konuşuyormuş gibi geldi. Biraz daha canlı bir şekilde konuşabilirsen şuan için iyi gidebilirsin. Tabii bunun yanında yeni mikrofon ve kamera almanı da öneririm fakat bunlar bütçe ile alakalı durumlar olduğu için eline bütçe geçince zaten almayı düşündüğünü zannediyorum.
kameram suan piyasadakılerden en ıyısı ancak mikrofonumda bir sıkıntım var evet bu konuda haklısınız. duzeltmek ıcın coronanın geçmesini bekliyorum. ilginize teşekkür ediyorum.

multidevran

Level 4
Telif konusunda sıkıntı yaşamıyor musunuz? Teliften etkilenmemek için mi 10 dakikanın altında videolar yayınlıyorsunuz?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)