Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

WORLD OF TANKS 1.9 Güncellemesindeki Yeni Denge Özellikleri

ficeone

BİR İŞİ DÜZGÜN HER İŞİ DÜZGÜN...
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

GENEL SISTEMDEN ALDIGIM FORUM DA KI ARKADASLAR ICIN INGILIZCEDEN CEVIRISINI YAPMAYA CALISTIM EKSIKLERIM VAR ISE AFFOLA • Düşük Seviye Araçlar için CP ve Cephanelik Kapasitesi Artışı
 • Teknoloji Ağacı Değişiklikleri
 • Koleksiyon Araçları
Geri bildirimlerinize dayanarak, bu özelliklere verilen genel tepki olumlu oldu ve testlerin sonuçları beklentilerimizle uyuştu. Bu özellikleri kısa süre sonra yayınlanacak olan 1.9 Güncellemesineeklemeyi amaçlıyoruz. Gelin her özelliği ayrı ayrı inceleyelim.
Düşük Seviye Araçlar için CP ve Cephanelik Kapasitesi Artışı
Önceki Sandbox testleri esnasında tüm araçların CP havuzlarını artırmıştık. Test sonuçlarını dikkatlice analiz ettikten sonra, Seviye I-VI araçlar için yeni CP değerlerini bir miktar düzenlemeye karar verdik.
Düşük seviye araçlar için CP havuzlarındaki değişiklikler şunlara imkân tanıyacak:
 • Düşük ila orta seviye savaşlarda artırılmış genel performans, etkinlik ve hayatta kalabilme süresi ile bu araçlardan daha fazla keyif alma.
 • Daha rahat şekilde üst seviye araçlara geçiş.
 • Seviyeler arasında daha tutarlı dayanıklılık gelişimi.
 • Yeni oyuncuların yaptıkları her savaştan daha fazla ders almaları ve onlara oyunda daha hızlı ustalaşmalarında yardımcı olma.
Ayrıca, CP'deki genel artışı dengelemek amacıyla bu araçların cephanelik kapasitesini de orantılı olarak artırdık.
Teknoloji Ağacı Değişiklikleri
Teknoloji Ağacı arayüzü özellikle yeni oyuncular için daha kullanışlı, basit ve anlaşılır olacak. Geçirdiği görsel güncelleme ve düşük seviye tankların yerinin değiştirilmesi sonrasında gezinmek ve optimum araştırma yolunu hesaplamak herkes için daha kolay olacak.
Merkez dal en anlaşılır ve basit olan ağır tanklar dalı olacak. Buradan, orta tanklara ve tank avcılarına geçişler olacak. Üst bölümdeki topçular ile alt bölümdeki hafif tanklar, Teknoloji Ağacının çerçevesini oluşturacak. Kendiniz göz atın.


Koleksiyon Araçları
Sandbox testleri ile ilgili geri bildirimlerinizin çoğu Koleksiyon Araçları ve ilgili telafi hakkındaydı. Bunlar tank topluluğundaki en sıcak konular arasında olduğundan detaylıca bahsedelim.
Önemli bir noktayı tekrar vurgulamak isteriz: Aşağıda bahsedilen dört adet Seviye IX-X tank dahil, Teknoloji Ağacından taşınan 92 aracın hepsi oyunda kalacak.
Koleksiyon Araçları özelliği yayınlandıktan sonra, tüm koleksiyon tankları Garajda kalacak ve güncelleme etkin hale geldikten sonra istenilen anda alınabilecek. İnceleyin.


 • Koleksiyon araçlarının sizin için geçerli olan maksimum seviyesi, her ülkede araştırdığınız en yüksek seviyeye bağlıdır. Örneğin, Fransız Teknoloji Ağacında bir Seviye V tank araştırdıktan sonra Seviye V'e kadar ve Seviye V dahil tüm Fransız koleksiyon araçlarına erişiminiz olacak.
 • Koleksiyon araçlarını satın almak için DP'ye değil, sadece krediye ihtiyaç vardır; bu da hem yeni hem de deneyimli oyuncuların işini kolaylaştırmakta ve daha uygun hale getirmektedir. Araçların kredi cinsinden alım satımlarında güncel oranlar uygulanacaktır. Ayrıca daldaki bir sonraki tankı araştırmaya gerek olmadığından, Premium dışı araçlar için Elit statüsünü elde etmek de çok daha kolay olacaktır.
 • Tüm tankların standart sürümleri de mevcut olacak, böylece tankları satın aldıktan sonra tıpkı normal araçlar gibi parçalarını yükseltmeye başlayabilirsiniz.
 • Koleksiyon aracının önceki sürümünden hiçbir farkı olmayacak. Bu araçlar, elde etmesi çok daha kolaylaşacak Elit statüsünü kazanma fırsatını da kaybetmeyecek.
Seviye I-VIII tankların yanı sıra şu dört Seviye IX-X tankın da yerini değiştirmeyi planlıyoruz:

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst