Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ROBLOX COVID-19 ILE ILGILI AÇIKLAMASI VE EVENTİ

ficeone

Level 5
Katılım
25 Tem 2017
Konular
142
Mesajlar
572
Reaksiyon Skoru
188
Online Süresi
5g 8s 39d
Başarım Puanı
122
Yaş
23
MmoLira
246
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


1585036025959.jpegSevgili Robloxians,

Bu belirsiz zamanlarda doğrudan Roblox topluluğuna ulaşmak istedim. COVID-19'un ortaya çıkışı, daha önce karşılaştığımız hiçbir şeye benzemez. Bu, yaşamın çeşitli yönlerinde bozulmaya neden olsa da, Roblox gibi platformlar da dahil olmak üzere teknolojiyi kullanan birçok insanın bağlı kalmasını görüyoruz. Bununla birlikte, düşüncelerimiz bu krizden olumsuz etkilenenlerin hepsiyle ilgilidir.

İnsanların çok ciddi bağlantı kurmasına yardımcı olmadaki rolümüzü alıyor ve bu süre zarfında dünyanın dört bir yanındaki insanların Roblox üzerinde birbirleriyle önemli bağlantılar kurduklarını gördük. Bu şekilde Roblox'u bir yardımcı program olarak görüyoruz ve güvenilirliğini sağlamak için çok çalışıyoruz.

Ailelere daha fazla eğitim deneyimine kolay erişim sağlamak için “Öğren ve Keşfet” oyun türünün yayınlanmasıyla Roblox üzerinde öğrenmek ve büyümek için daha fazla fırsat yaratacağız. Oyun geliştirmeyi öğrenmek isteyenler için önümüzdeki günlerde bir dizi Roblox Studio Web Semineri paylaşacağız.

Son olarak, hepinizin bu Cumartesi günü saat 12: 00'de PDT'de planlandığı gibi Bloxys ile devam etmeye karar verdiğimizi bilmenizi istiyorum. Bu etkinlik sadece topluluğumuzun geçtiğimiz yıl içinde elde ettiklerinin özel bir kutlaması değil, aynı zamanda paylaşılan bir sanal ortamda toplanıp sosyalleşmemizin bir yolu. Bu zorlu dönemde normallik ve beraberlik duygusu sağladığını umuyoruz.

Lütfen kendinize, ailenize ve topluluğunuza iyi bakın. Bunu birlikte ele alacağız ve bundan dolayı daha güçlü ve daha esnek olacağımızdan eminim.

En iyi dileklerimle,
David Baszucki (aka Builderman) Roblox'un
Kurucusu ve CEO'su

----
20 MART TARIHDE ACIKLANAN BILGI.
 
Son düzenleme:

mythelysion

Level 1
Katılım
8 Nis 2020
Konular
0
Mesajlar
9
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
1s 27d
Başarım Puanı
4
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst