• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2bilisim, Sunucubilisim ve HASAN SARITAŞ'a ait bütün firmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SunucuHizmeti

Level 1
Konular
9
Reaksiyon Skoru
14
Başarım Puanı
59
MmoLira
194
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!

Merhabalar,

Öncelikle bu konuyu forumda bu şahıs tarafından dolandırılmış ve hala da dolandırılmaya devam eden insanlar için açtığımı belirtmek, konu doğru yerde değilse taşınmasını rica ederim.

Ne yazık ki toplumumuzun bir çoğun da ARAŞTIRARAK hizmet alma alışkanlığı ne yazık ki yok. Her ne kadar çeşitli mecralar dan, ALIŞ-VERİŞ yaparken dikkat etmeniz gereken başlıklar olsa dahi, OKUMA alışkanlığı da bir çok kişi de yok.

Bu sebepten, bu konuyu açma gereğin de bulundum.

Biliyorsunuz ki PayTR bir ödeme aracısıdır, bir çok kişi de bunu bilmediği için eklemek isterim. PayTR Çeşitli komisyonlar ile çeşitli ödeme yöntemlerini bir çok firmaya sağlamaktadır. HASAN SARITAŞ isimli şahıs ise bir çok firmasın da PayTR ödeme aracısını kullanmakta ve dolandırıcılık yapmaya devam etmektedir.

Biz durumu 2. kez PayTR 'e HASAN SARITAŞ'a açtığımız mahkeme belgeleri ile birlikte belirttik.

Bu sürecin hızlanması ve gerekli işlemlerin yapılması için daha önce bu firmaya ödeme yapıp, hizmet alamayan kişiler den;
https://www.paytr.com/iletisim > Buradan mesai saatlerini dikkate alarak aramalarını, ödeme yaptığı dekont bilgilerini taraflarına iletmesini rica ediyoruz.

Bu kişinin PayTR ile ilişkisi kesilip, en azından satışlarının minimum'a düşmesi için daha önce Ödeme yapıp, hizmet alamayanlar belirtirlerse bu süreci bir tık hızlandırmış ve kendisinin PayTR ile alakasını kesmiş oluruz.

Kesin olmamak ile birlikte (Yakın zamanda ödeme yaptıysanız) iade alabileceğinizi düşünüyorum. Ama ödemenizin üzerine uzun vade geçti ise, muhtemelen iade alamayacaksınız fakat bu şahsın bura ile çalışmasını engellemiş, artık insanları en azından daha az dolandırılmasına sebep olabilirsiniz. (Bir çok hesabının blokeli olduğunu düşünüyorum PayTR'i kullanmasında ki amaçta)

Eğer durum böyle ise, şahsın dolandırıcılık potalsiyeli istemeden de olsa düşmeye başlayacaktır. Malum şu aralar Corona virüsü sebebi ile insanlar eve tıkılacağı için, bir çok oyun alınacağını düşünüyorum ve insanlar bu şahsa para ödeyip dolandırılmaması için bu konuyu açıyorum.

Umarım gerekli kişiler, gerekli adımları belirttiğim koşulda izlerler. Bu bizimle birlikte emin ki bir çok firmaya Metin2Bilisim beni dolandırdı, siz de dolandırırsanız? Hesaplarınız aynı siz aynı kişisiniz? diye geri dönüşler oluyordur. İnsanlara PayTR nin ödeme aracısı olduğunu anlatmak bi hayli zor çünkü. İnsanlar doğruya değil, kendi doğrusuna inanmakta ısrarlılar.

Saygılarımla,

14 gün kuralımıza da uymayı ihmal etmeyelim, sağlıklı günler dilerim.

muratozaa

Level 1
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
8s 18d
Başarım Puanı
4
MmoLira
17
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM
METİN2BİLİŞİM ADLI SUNUCU FİRMASINDAN ALIMŞ OLDUĞUM 180 TLLİK SUNUCU PAKETİMİ ÖDEME YAPMAMA RAĞMEN HASAN ADLI GÖRÜŞTÜĞÜM KİŞİ KARŞILIĞINI VERMEMİŞTİR VE BENİ DOLANDIRMIŞTIR .[BU KONU İLE İLGİLİDE LÜTFEN ARTIK PAYTR ADLI ŞİRKET Bİ EL ATSIN BİZ ONLARIN İSMİ VAR DİYE GÜVENİP SORGUSÜZ SUALSİZ PARA YATIRIYORUZ BÖYLE OLUNCA ÜZÜLÜYORUZ.
BU İŞİ HAKKIYLA YAPAN SUNUCU FİRMALARINADA ARTIK GÜVEN KALMIYOR BURDAN PAYTR YETKİLİLERİNE SESLENİYORUM LÜTFEN ARTIK GEREKİN YAPIN......

0lumGunu〤

Shatterer of Liberty
Konular
3,950
Reaksiyon Skoru
1,975
Başarım Puanı
415
Madalyalar
4
MmoLira
785
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
17
Takipçiler
0
  • 1. Bilgisayar Masası Turkmmo Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Grafiker Üyesi
  • 4. Logo Yarışması
  • Turkmmo 2012 Yılının En İyi Moderatörü
Bu gibi konulara şuan için izin verememekteyiz bu sebeple konu kapatılmıştır.

Anlayışınız için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)