Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[DUYURU] Deliryum Sunucusu Durumu Güncellemesi

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Katılım
24 Mar 2019
Konular
232
Mesajlar
385
Reaksiyon Skoru
257
Online Süresi
11g 13s 23d
Başarım Puanı
129
MmoLira
203
DevLira
15
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


999.PNG

Exile Path: Delirium'un bugün lansmanı rekor sayıda oyuncu gördü - ilk saatte 237.170 eşzamanlı oyuncunun zirvesi. Lansman için inanılmaz katılımdan son derece memnunuz olsa da, konuşmak istediğimiz bazı sunucu sorunları var.

Büyük bir lansman bekledik ve genellikle yaptığımızdan çok daha fazla sunucu sipariş ettik, ancak özellikle bu makinelerin bazılarını internetten düşüren bir DDOS saldırısıyla birleştiğinde yeterli görünmüyor. Kapasiteyi geri kazanmak için bize ulaşır ulaşmaz daha fazla sunucu eklenecektir. Giriş yapan kişilerin oyun deneyiminin daha az etkilenmesi için bir giriş kuyruğu oluşturduk.

Bu arada, düzenli oyun programlama ekibimiz, oyuncuların karşılaştığı sorunları düzeltmek için hata raporlarını ve istemci / örnek çökme dökümlerini işlemektedir. Şu anda bunların ilk setini yakında yeniden başlatma için 3.10.0b'lik bir yamada topluyorlar. İyi haber şu ki, bir oyun hatası açısından, bu şimdiye kadarki en sakin lansmanlardan biri. Keşke sunucu durumu hakkında söyleyebilseydim, ama şu anda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Daha fazla sunucu eklerken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz. Bunun çok yakında çözüleceğini umuyoruz. Bu arada, lütfen Delirium'un tadını çıkarmaya devam edin! İşler istikrarlı olduğu anda sizinle birlikte oynayacağız.​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst