Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[GÜNCELLEME] Dota 2 Güncellemesi - 5 Mart 2020

EfecanTuncbilek

security is just an illusion
Katılım
24 Mar 2019
Konular
345
Mesajlar
511
Reaksiyon Skoru
329
Online Süresi
13g 6s 48d
Başarım Puanı
167
MmoLira
233
DevLira
15
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


3333.PNG

Bu güncellemede, altın ödül formülü değişiklikleri gibi çok sayıda oyun olmadan değerlendirilmesi veya tahmin edilmesi daha zor olan değişikliklerin türü hakkında veri toplamak için yeni bir sistem sunuyoruz.

Yıl içinde bunu gerçekten yapmamızın sayısının çok düşük olmasını bekliyoruz, ancak bunu yaptığımızda hafta içi günlerde yalnızca kullanıcı aktivitesinin en düşük noktasında, 4 ile 6:00 arasında Seattle zamanı olacak. Ayrıca, oyuncular tarafından devre dışı bırakmak için kullanılabilecek bir "dota_disable_experimental_gameplay" convarını ekliyoruz. Herhangi bir oyun değişikliği sadece hiçbir oyuncunun konvar setinde bulunmadığı eşleştirme oyunlarında aktif olacaktır. Değişiklikler asla lobi ve lig oyunlarında aktif olmayacak.

Bazı durumlarda oyuncuların hangi değişikliklerin yapıldığını çözeceğini biliyoruz, ancak oyuncuların kendileriyle olan bilgisini fazla telafi etmelerini istemediğimiz ve genellikle olası gelecek değişiklikleri açıklamamayı tercih ettiğimiz için değişiklikleri kendimiz duyurmayacağız.

Düşündüğümüz değişikliklerin türü, altın dağıtımı gibi, tam etkisini göstermek için bir veya iki oyundan çok daha fazlasını alsa da, yine de değişikliklerin yönü ve ölçeği hakkında anlamlı veriler ve analizler alabileceğiz.​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst