Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Hearthstone: 23 kart Wild formatından Standart’a geçecek

doganemirhan

Bаzılаrınа hiç güvenmedim, beni yаnıltmаdılаr...

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Blizzard’ın yayınladığı yeni gelişmelerle birlikte Hearthstone oyuncularını çok büyük sürprizlerin beklediği ortaya çıktı. Bu sürprizlerden en merak uyandıran gelişme ise kuşkusuz, geliştirici ekibin Standart Mod’a yönelik müdahalesi olacak. Gelecek güncelleme ile birlikte Hearthstone Wild formatı bünyesindeki 23 adet kart, Standart formatına geçirilecek.

Daha fazla oku: Hearthstone görsel güncellemelerine sansür eleştirisi
Hearthstone ekibi, oyunun en popüler ve oyun döndürme kapasitesi olan 23 kartını Wild formatından Standart’a geri almayı planlıyor. Bu değişiklik doğrultusunda Standart formata geri dönecek kartlardan iki tanesi paylaşıldı. Bunlar, gerçekten de oyunun en güçlü kartlarından ikisi olan Ragnaros the Firelord ve N’Zoth, the Corruptor olacak.

Yapılan açıklamada bu iki kartın, sınırlı bir süre için Wild’dan çıkarıldığı belirtildi. Böylelikle artık pekiştirilmiş hale gelen Saviors of Uldum metasında heyecan verici bir değişikliğe gidilmiş olacak. Bu kartların hepsinin birer kopyası oyunculara ücretsiz olarak verilecek. Fakat bu ücretsiz kopyalar toza dönüştürülemeyecek. Bu sayede, bu yeni etkinlikten herkesin eşit ölçüde faydalanması sağlanacak. Etkinlik kartı kategorisinde dizayn edilen bu ücretsiz kopyalar, etkinlik sona erince oyuncuların koleksiyonundan kaldırılacak. Blizzard yetkilileri, konuya ilişkin daha ayrıntılı bilgileri Ekim ayının başlarında oyuncularla paylaşacaklarını açıkladı.

Yeni Hero Portreleri
Hearthstone’a dahil edilecek bir diğer yenilik ise, yeni Hero portreleri olacak. Bu değişiklik doğrultusunda herhangi bir class’ta 1000 zafer kazanan oyuncular, o class’ın özel Hero portresine sahip olacak. Güncelleme öncesinde elde edilen zaferler, bu yeni görev için de geçerli olacak. Bu nedenle şimdiden favori kahramanınızla zafer sayınızı arttırmaya başlayabilirsiniz. Blizzard, şimdilik 3 adet kahraman portresini oyuncularla paylaştı.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)