• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

aRKİLER SİZİN İÇN BÜTÜN HİLELERİ Bİ ARAYA TOPADIM . GÜLE GÜLE KULLANIN

karakanat123456

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
arkiler hepinizin bildiği gibi bir çok multihack programları vardır..ben bunların hepsini bi arada topladım . ve hangisini indirmek istiyorsanız indiriniz.. hiç birinde ne virüs ne trojen nede başka bişey vardır. isteyenler taratabilirler. benim isteğim size faydam olduysa biraz +REP vermenizdir. işte linkler:

multihack 2.7:

MULTIHACK 2 indir - Upload.gen.tr

multihack 3.0:

MULTIHACK 3 indir - Upload.gen.tr

multi selector 1.84 (BETA):

M2 MULTIHACK 1 indir - Upload.gen.tr

multihack 4.0 :

MULTIHACK4 indir - Upload.gen.tr

metin2 antihile..:

antihile 1455 indir - Upload.gen.tr

balık botu:
Auto Bal k Toplama indir - Upload.gen.tr

ve auto BOT:

Bot v1 indir - Upload.gen.tr

arkiler umarım begenirsiniz.. HE BU ARADA rar şifreleri multihack3.0 ın
Metin2 dir. diğerlerinin ise

www.metin2.biz dir..

taksimtrio

Level 6
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
arkadaşımbu verdiğin hileler şuanda çalışmıyor konu kilit pllss ayrıca hiç açıklamamıssın
-rep