Reklam vermek için [email protected]

2MoonS Karakterler Türkçe Açıklamalı(Siteden Çevirdim)

Bekir.CANPOLAT

ᴋᴇʏғɪɴᴇ ᴅüşᴋüɴ ᴀᴅᴀᴍ
Fahri Üye
Katılım
13 Haz 2013
Konular
1,297
Mesajlar
5,039
Reaksiyon Skoru
1,359
Altın Konu
15
Başarım Puanı
312
TM Yaşı
8 Yıl 7 Ay 18 Gün
Online Süresi
31d 7h 50m
MmoLira
910
DevLira
41
Takipçiler
26

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Bagi Warrior

Bagi, dipsiz kuyu değildir, lakin onlar da, tamamen Haran değildir. Yüzyıllar önce anlatılmamış, race olarak bilinen Bagi olan savaşçı, onların, şimdi olduğu gibi değildi. Onların battlecraftı, olarak powerfuldu, ve ölümü andıran içeride herhangi bir bulunan Haran'ın olduğu gibiydi. En çok refer öyle büyü neye yapacak olduğu, Bagi, çağırmak olarak bilir. Onların yaşamının olduğu çekirdek, onlar, onların düşmanlarını ezmesi için primala enerjileri ortaya çıkarır. Daha daha bir savaşçının yaptığı skilled terbiye edilir, yok edici daha derini ve daha çok onun summon yapabildiği kuvvet. Abaddon, bir hastalığın, içe dipsiz kuyu hokkabazlık yaptığı Bagi'yi yok etmeyi denedi. Bagi'yi bozmak için ifade edildi, onlara Pitborn'u dönüştürmek. Ve eğer için people yapmayacak olsa, eğer için onların disiplini değilse, succeedede sahip olacaktı. Oydu, sadece kuvvet, tam resistin bir bozulma olduğular o izin verilen yapacak. Şimdi, onların bloodlinesi sonsuza dek bozulur, onların vücutları, izleri dipsiz kuyuya dönmeye lanet etti. Yarı adam, yarı Pitborn, hiçbiri erkek kardeş, herkesin olduğu düşman, savaşçının, hiç kimseye eğmediği bir Bagi.

The Segnale


Bir defa yaratıkları, sway çok dipsiz kuyuyu erteleyen Pitborn.
Olarak onların skillsi suikastçılar olan, ve iyileştiren kimseler, daha sonra tarafından sought aynı şekilde ışığın ve karanlığın olduğu kuvvetlerdir.
Önce Millennia, Abaddon kuvvetler, karalara Segnale'yi fethetti, ve, kendileri subjugatenin yapacak olduğuları yönetti.
Onlar, Haran'dan kaçtı, için, ve onların Haran'ın veya beyaz hanımın olduğu onların sadakatinin olduğu pledge yapmadı rağmen olduğu onların nefreti derine yanıkların olduğu Abaddon. Onların büyüsü, doğa olan vampiricdir.
Bizim aldığımız kanın olduğu “From, bizim verdiğimiz kan, say olanların olduğu”.
Some, patha suikastçıyı izler, iyileştiren kimse olan pathın olduğu diğerleri. Onların hangi yolu seçtiğinin, onlar, en çok some ölümcül dünyanın veya herhangi bir diğerinin olduğu buda yaratıktır.
The Inciar Order

Incar, düzenin pledged beyaz herhangi birdenin yoluna fiyat olan hanımı desteklemesi için sahip olduğu Incar'ı emreder.
Ticaret olan sihirbazlar, Incar, bir race değildir, Bagi veya Segnale'yi beğen, ama meditasyon ve çalışkanlık, onlar, enerjileri açmak yaşlı olanları öğrendi, daha önce onların, bu dünyayı bıraktığını kullandı.
Incar, onların büyülü her alan neredeyse kontrol etmek adamın yaşadığı Haran yapabileni kullandı.
Ateşle, buz, yıldırım, ve muazzam enerjiler, onların emiridir, ve, kendisine karşı bir Incar Loremaster olan canstandın olduğu az kısım olan. Onların kullandığı büyü, yine de, iyi veya kötü için kullanılabilir.
Sadece skillsin, beyazla hanımı öğrettiğini kararlaştıran kullanıcının olduğu eğilimdir, iyi veya hasta için kullanılır.
The Azure Order

Gök mavisi Staunch'un, Incar'ı birleştiği düzen, gök mavisi düzen ol kendini adamış physicalın savaştığı skillin olduğu pursuitin olduğu onların yaşamları yapar. Onlarınki, binlerce, arkayı yıllara giden bir gelenektir, Incar olmadan önce, hatta düzen var oldu. Onlarınki için yol, savaş, disiplin, sacrifice ve çabasızlık mıdır. Onların, onların skillsine yaşları bilediği gibi, gök mavisi vardı, kimin aşabil sade bladecraft ve powerin ve enerjilere onların kullandığı silahları salıvermenin olduğu bir sourceyi içe açmak yaptı. Bu bütünüyle gök mavisi seeğin olduğu niyetin ve physical prowessin olduğu puritydir. Onlar, beyaz için Haran'ın olduğu ve yukarda başka bağlılığa bütün değer biçtiği hanım ve peopleyle kavga eder.

The Summoner
Summoners'in, Incar ve daha yaşlısı, daha karanlığıdan gelenek realms olan diğerin Bonereavers, hayvanlar, Pitborn ve kötü ruhlarının olduğu büyüler seçildiği sorceryin olduğu Summoners. Onların, herhangi birisinin olduğu hiçbir sadakatı yok, ama kendileri. O kadar düzelt, birbirlerine hiçbir sadakat yoktur. Siyah Path, kendisinin üzerinde bütün Summoners'in yürüdüğü roaddır. Kendisine onların, ona egemen olabildiği sonun olduğu kötüyle trafiğin olduğu ve onu eğdiğiler yapacak. Sadece için onların kendi faydası onlar kavga edecek. Onların powersi, muazzamdır, ama dolayı az hedefine ulaş en yükseği yüzeyler üzerinde putun practitioner olan soul olduğu taleplerin olduğu. Farklı Incar, Summoners, büyü olan separate bladecraftı yapar değil. Büyünün olduğu ve savaştığı karanlıkta Proficient, onlar nefret etti, ve, aynı şekilde tarafından adam ve Pitborn'dan korktu.
 
Son düzenleme:

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,118
Mesajlar
52,820
Reaksiyon Skoru
8,923
Altın Konu
399
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 25 Gün
Online Süresi
136d 20h 44m
MmoLira
18,766
DevLira
466
Takipçiler
185
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst