• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Yeni Metin 2 de Hile yapmak Herkesin dikkatine !!!

Metin 2 hilesiz olacak :D

• Hackerler bıktı artık multihack çıkmaz :D

• yeni multihack çok yakında

• oyun Yenilendi ufacık sorun hackerleri yıldırdı

• Ben buldum ama Söyler miyim !!!

• Bu pach oynayıp Metin2Moblock ile açmak hala işe yarıyor ...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ayb1039

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar ben Hile bıraktım ama size yardım etmek için bütün metn 2 hilelerini arıyorum ve bulduklarım foss...
Şimdi yapmanız gerekenler:
Hile için pach indirip metin 2 içine atma yöntemi bitti artik onada bisi yapmislar bütün oyun yok oluyor :D
Multi hack 4.2 - 3.2 - 4.7 vs.. vs... Bunları indirmeyiniz Kesinlikle çarınızdan ederlersizi veya multi hack 4.0 ın adını değiştirmişlerdir :D:D
Admin - Mod ların açtığı konular harici hiç bir konudan download yapmayın Hileleri...
Eğerki sabit konu ise sabit konudan indire bilirsiniz...
Yeni hileler çıkması için dua etmeyi unutmayın :D
Birde anket yaptım Ankete katılım için simdiden saolun.
Bence hackerler yıldı bakınsana 2 gündür hilesiziz :mad:
Tam sürüm bile gelmeden ufak oynama ile herkez yılmış gibi serverlar bomboş :D:D:D

Malazgril

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
konu lütfen taşınsın anketler bölümüne alınmasını ya da konu kilit olmasını tercih ederim :)