Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Forum PUBG 6.2 Güncellemesi İle Takım Ölüm Maçı Modu Geliyor

  • Konbuyu başlatan Bynoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 10

Bynoo

Mutlu
Katılım
30 Eyl 2014
Konular
581
Mesajlar
2,688
Reaksiyon Skoru
734
Online Süresi
34g 8s 48d
Başarım Puanı
235
Yaş
19
MmoLira
904
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


PUBG Corporation, 19 Şubat 2020 tarihinde getirecek olduğu 6.2 güncellemesi ile Takım Deathmatch ve Arcade Mod‘u oyunculara getiriyor. Klasik Battle Royale modunun dışında’da oyuncular artık oyunu oynamanın tadını çıkarabilirler.

PUBG, oyuna getirdiği yenilikler ve içerikler ile ama özellikle’de rekabetçi oyun yapısıyla birlikte uzun zamandır oyuncuların gözdesi olan oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Geliştiriciler son yaptıkları duyuru ile oyuna yeni bir Takım Deathmatch modunun geleceğinden ve bunun yanı sıra patlıyıcılarda dengeleme yapıldığından bahsetti.

Bu yeniliklerin ilki klasik Takım Ölüm modu ve kısıtlı bir süre için Arcade olarak sunuluyor. 8 kişiden oluşan iki takım, 50 öldürmeye ulaşana veya 10 dakika sonunda en çok öldürmesi olan takım raundu kazanıyor. Toplam’da 3 round üzerinden oynanan mod, 2 galibiyet alan takım tarafından kazanılıyor. Takım Ölüm mod’u PUBG’nin karmaşaya uygun tasarlanmış ikonik haritalarının minyatürü gibi savaş alanlarına dönüştürülmüş bölümlerini içeriyor.

Ayrıca PUBG 6.2 güncellemesi ile oyuncuların çok fazla talepte bulunduğu patlayıcılara olan dengelemeyi getiriyor. El bombaları, molotoflar, sis bombaları ve sersemletme bombaları artık daha ağır olacak ve bu da envanterinizde onlardan artık daha az sayıda taşıyabileceğiniz anlamına geliyor.

Güncelleme 6.2 PC sunucularında 19 Şubat tarihinde, konsollarda ise bundan kısa bir süre sonra aktif olacak.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst