Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Minecraft Earth Açık Beta Tanıtımı Minecraft Gerçek Hayat Mobil Oyunu

Whatever It Takes

Bazı hataların telafisi olmuyor.
Konular
103
Reaksiyon Skoru
190
Online Süresi
14g 1s 2d
Başarım Puanı
127
MmoLira
255
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
5
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Selam arkadaşlar bu gün size çok iyi bir tanıtım yapmaya çalışacağım tanıtacağım şey Minecraft Earth oyun dünyasına yeni nesil bir soluk getirecek olan bu versyon çok iyi olacak yeni versyon Minecraft'ın görüş ve gerçekçilik açısı yeni Half Life'dan esinlenilmiş oradaki VR sistemi görüş açısı alınarak mobil ortama aktarılmaya çalışılmış oynanış mekaniği ise Pokemon Go dan alınmış durumda Pokemon Go ile arasındaki tek fark ise VR görüş açısının dinamik olarak telefondan görünüşe yerleştirilmiş olması harita konumunu ise Google Earth'tan alan Minecraft Earth çevrede sizin gibi Minecraft Earth oynayanların inşa ettikleri evin konumununda vermektedir. Oyun şuan açık beta aşamasında ve açık beta bu gün itibari ile açılmış durumda bir yıl önceden kayıt olan varsa şu an oyunu indirip deneyebilecektir. Yapımcı şirketten oyunun global olarak açılma tarihi ise henüz bildirilmedi.

Gerçek hayat Minecraft oldu çevrede gezerken bir anda creaper çıkabilir yaptığınız yapıları çevrenizde başka Minecraft Earth oynayanlar görebilecek etrafınızdan çeşitli lootlar toplayabileceksiniz. Etrafınızda tavuklar ve inekler olabiliyor onları kaynak olarak toplayabiliyorsunuz tavuklar kaçabiliyor.

Bunun yanı sıra günlük giriş ödül sistemi ile oyuncuların oyuna bağlı kalması planlanmakta.Oyun kendinden Türkçe dil desteği sunarak oyuncu kitlesini arttırmayı planlıyor hepimizin bildiği gibi Türkiye'de Minecraft oynayan toplulukların sayısı bir hayli fazla. Oyunda günlük görev sistemide bulunmakta.Oyunun ücretsiz olması planlanıyor ve maddi kaynakların oyun içi item satışından elde edilmesi planlanıyor. Aşağı kısımda linklere ulaşabilirsiniz. Resimler Tamer Yeşildağ'a aittir.

İOS Link
Android Link

chakarmt2

Remember to remember
Konular
415
Reaksiyon Skoru
337
Online Süresi
1g 16s 14d
Başarım Puanı
175
MmoLira
63
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Güzel bir fikir ve çalışma gibi.Umarım pokemon go gibi olmaz.

doganemirhan

Bаzılаrınа hiç güvenmedim, beni yаnıltmаdılаr...
Konular
306
Reaksiyon Skoru
694
Online Süresi
112g 1s 11d
Başarım Puanı
210
MmoLira
940
DevLira
-9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Ticaret - 0%
0   0   0
Paylaşım için teşekkürler.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)