Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Xiaomi Redmi Note 8 Ve Note 8 Pro Tam Ekran Sorunu Çözümü

Whatever It Takes

Bazı hataların telafisi olmuyor.
Katılım
13 Ocak 2020
Konular
278
Mesajlar
879
Reaksiyon Skoru
409
Online Süresi
32g 14s 47d
Başarım Puanı
170
MmoLira
1,194
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
6

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


Selam arkadaşlar bu gün sizlere Xiaomi Redmi Note 8 Ve Note 8 Pro can sıkıcı bir hata olan uygulamaların tam ekran olarak gelmeme sorununun çözümünü anlatmaya çalışacağım. Özellikle Youtube'de sıklıkla karşılaştığımız bu hata oldukça can sıkıcı ve sinir bozucu bir hal alıyor ve devamımında Netfelix ve Beint Connect'dede aynı hata izlenmekte. Hattanın tam olarak görünümü bu.

Şimdi ilk önce yapmamız gereken ayarlara girmek oradan ise ekran boyut bölümüne girmektir. Ayarlar>Ekran>Tam ekran modu na giriyoruzTam ekran modunu açtığımızda ise bizi uygulama listesi karşılıyor. Burada yapmamız gereken şey tam ekran kullanmak istediğimiz uygulamayı tiklememiz gerekiyor. Tikleme işleminden sonra ise ayar kısmını kapatıp menü ye dönebiliriz.

Gördüğünüz gibi hepsi tikli durumda. Ayarlarda işlemi bitirdikten sonra Tam ekran yapacağımız uygulama giriyoruz bir video açtıktan sonra 2 elimizin parmağı ile ekranı yanlara doğru çekiyoruz ve ekran tam ekran moduna geçmiş oluyor. Telefon mekanizması tiki aktif ettiğimiz için artık ekran büyütmeye yada küçültmeye olanak sağlayacaktır.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst