Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Farming Simulator 19 Rehberi ve İpuçları

Bekir.CANPOLAT

ᴋᴇʏғɪɴᴇ ᴅüşᴋüɴ ᴀᴅᴀᴍ
Fahri Üye
Katılım
13 Haz 2013
Konular
1,298
Mesajlar
5,041
Reaksiyon Skoru
1,393
Altın Konu
15
Başarım Puanı
322
TM Yaşı
10 Yıl 11 Ay 13 Gün
Online Süresi
31d 18h 54m
MmoLira
762
DevLira
41

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Yaşlı macdonald'ın bir çiftliği vardı.
Farming Simulator 19 Rehber'de ipuçları ve püf noktaları bulacaksınız. İşçiler ve en iyi makineler, nasıl para kazanılacağı, inek yetiştirme ve dünyanın en iyi çiftçisi olmayı öğreneceksiniz. Rehberimiz yeni başlayanlar ve ileri düzey çiftçiler için uygundur.

Bu kılavuzda, Farming Simulator 19'da neler yetiştirebileceğiniz ve nasıl yapılacağı hakkında adım adım bilgiler bulacaksınız . Ayrıca, makinelerin nasıl birleştirileceği, oyunun hızlandırılması için ipuçları ve oyunda para kazanma gibi bazı ilginç hileler bulacaksınız. Ayrıca hayvancılık, en ilginç makineler, traktörler ve kendinden tahrikli araçların bir listesi de ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır. Öğretici ayrıca kapsamlı bir SSS bölümü, PC, XONE ve PS4 platformlarındaki kontrollerin açıklaması ve en iyi oyun ayarlarının açıklaması ile birlikte donanım gereksinimlerini de içerir.

Farming Simulator 19 , oyun serisindeki çiftlik yönetimine adanmış bir başka oyundur. Oyunun tüm bölümlerinin en büyüğü ve en rafine olanıdır. Bu kez 100'den fazla farklı üreticiden 300'den fazla araç ve makine oyuncuya sunuldu. Mahsul ve ıslahın işlevselliği ve çeşitliliği de genişletildi. Bu oyunda oyuncu büyüyebilir: buğday, çavdar, yulaf, arpa, kolza tohumu, mısır, ayçiçeği, soya, patates, şeker pancarı, şeker kamışı, cips ve
ağaçlar için kavak,
Hayvancılık şu hayvanları içerir: tavuklar, domuzlar, koyunlar, inekler ve atlar.
Konu İçerisindeki Başlıklarımız.
 • Farming Simülatörü için En İyi 10 İpucu ve Püf Noktaları 19
 • Farming Simulator 19 paraya değer mi?
 • Farming Simulator 19'daki yenilikler ve değişiklikler
 • Haritalar
 • Çok
 • DLC'ler ve modlar
 • bitkileri

 • Farming Simülatörü için En İyi 10 İpucu ve Püf Noktaları 19
  Aşağıda yeni başlayanlar için iyi ipuçları ile Farming Simulator 19 için video rehberimizi bulabilirsiniz.Farming Simulator 19 paraya değer mi?

104705343.jpg


Yeni Farming'ı satın almalı mıyım?

Birçok oyuncu için temel soru şudur: Farming Simulator 19 ve önceki sürümler arasındaki fark nedir ? Satın almaya değer mi? Bence - evet.

Önceki sürümlerle (15 ve 17 numaralı) karşılaştırıldığında, birçok değişiklik yapıldı. Farming Simulator 19 lehine ana maddeler aşağıdadır .


 1. Yeni oyun motoru: geliştirilmiş grafikler ve animasyonlar; tamamen yeni fizik araçların kontrolü daha gerçekçi ve karmaşıktır
 2. Çok sayıda makine: Oyunun temel versiyonunda yer alan araçların sayısı, aşılmaması durumunda, öncekioyundan gelen makinelerin sayısına ve DLC'lerinin bir araya getirilmesine eşittir; ek olarak, oyun John Deere, AGCO, Case IH, KUHN, Stara, Ropa ve diğerleri gibi markaları içerir. Toplamda, bu oyunda 102 marka traktör, biçerdöver ve ekipman vardır .
 3. Daha karmaşık mekanik ve daha fazla gerçekçilik: Oyun, yabani otların ekilmesi gereken alanlardaki yabani otların ortaya çıkması gibi unsurları tanıtır; kireç toprağın yüksek kalitesini korumaya yardımcı olur ve yeni alanların oluşturulması, yüksek aşınma seviyesine sahip araç arızaları için gereklidir.
 4. İyileştirilmiş oyun dinamikleri: Oyunun bu bölümünde, artık yarım hektarlık alan yetiştirmek için küçük adımlarla başlamıyorsunuz. On binlerce litrelik mahsulden verim sağlayabilen karmaşık ve çok amaçlı makineler var.
 5. Birden fazla makineyi bir araya getirme yeteneği: bu seçenek önceki parçalardan zaten bilinir iki makine birlikte çalışır. Bu kez farklı markaların makinelerini karıştırabilir ve aynı zamanda ekmek ve ekim veya gübreleme yapan yapılar oluşturabilirsiniz: ve bunların hepsini makinenin bileşenlerini mevcut ihtiyaçlarınıza göre uyarlayarak yapabilirsiniz.
 6. Yeni ürünler ve hayvancılık: ürün havuzuna üç yeni bitki eklenir: çavdar, pamuk ve şeker kamışı; şimdi hayvancılık için atlar da mevcuttur.
 7. Emlak ve binalar: Artık haritalarda önceden tanımlanmış konumlara bağımlı değilsiniz. Tarlanızın yanında bir sığır çiftliği olmasını ister misiniz?
 8. Farming Simulator 19'daki yenilikler ve değişiklikler

  104705359.jpg

103 makine markası oyuncunun hizmetindedir.​

Farming Simulator 19 , serinin önceki bölümlerine kıyasla birçok yeni şey sunuyor. Mekaniğin birçok unsuru da değiştirildi: bazı makineler farklı çalışır, bazı işlemler farklı çalışma kurallarına tabidir. Dizinin emektarı iseniz, aşağıda oyunun bu bölümünde nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında en önemli bilgileri bulacaksınız:

 1. Birçok makine birleştirilebilir: örneğin arkasında 3 noktalı bağlantıya sahip kültivatörler veya römork takmak için kancaları bulabilirsiniz
 2. Oluşturduğunuz her yeni alanın ilk kez kireçle gübrelenmesi gerekir . Alanınızın yüksek kalite seviyesini korumak için her üç ekim ve hasat alanınızda kullanmalısınız (oyun seçeneklerinden kapatabilirsiniz) aksi takdirde hasat% 15 daha düşük olacaktır. Dükkandan kireç alabilir veya bir toplama noktasından alabilirsiniz; dükkandaki Gübre Teknolojisi sekmesinde bulunan iki makine vardır (katı gübre yaymak için de kullanılabilir).
 3. Yabani otlar tarlalarda periyodik olarak görünecektir. Onlardan kurtulmak için, yabancı bitkileri yok eden yabani otları veya kimyasal spreyleri kullanabilirsiniz (yabani otlar mahsulden önce yok edilebilir; kaldırılmamış yabani otlar hasadı% 20 azaltır). Oyun seçeneklerinden yabani otları kapatabilirsiniz.
 4. Artık her şeyi yere boşaltabilirsiniz: ekme makinelerinin, tahılların ve diğer şeylerin içeriğini Daha sonra toplamak için herhangi bir yükleyici kullabilirsiniz
 5. Artık bina satın almaktan sorumlusunuz: Patates tarlasının yanında bir domuz çiftliği olmasını ister misiniz?
 6. Uyku olasılığı tanıtıldı: uyuyabileceğiniz bir çiftlik inşa edebilirsiniz.
 7. Ulaşımın önemi vurgulandı. Toplama noktalarında araçları ışınlayamaz veya tohum / gübre satın alamazsınız. Paletleri veya tohum ve gübre paletlerinden (mağazadan satın alınan) doğrudan tarlalarınıza taşımak için yarı römork kullanın, böylece makine tanklarını doldurmak için mağazaya geri dönmeniz gerekmez.
 8. Hayvancılık için ihtiyacınız olan her şeyi dükkanda satın alabilirsiniz: yem, saman balyaları, silaj

İki yeni çeşit yetiştirme / sürme makineleri tanıtıldı:

 • Diskli tırmıklar - çalışma sırasında çok daha düşük bir traktör yükü ile karakterize edilirler.
 • Subsoiler - bunları normal bir pulluk gibi kullanabilirsiniz tarlayı periyodik olarak sürün ve kök bitkileri ekerken kullanın. Traktör üzerinde ihmal edilebilir bir yüke sahiptirler ve hızlı çalışırlar ve bazı ekiciler ve ekim makinelerini (3 nokta bağlantılı) doğrudan bağlayabilirsiniz.
 • Güç Tırmıkları - bazı ekme makinelerinin ve kültivatörlerin bağlanabileceği hafif bir kültivatör.

Haritalar
Farming Simulator 19'un temel sürümü , oynatıcının başlangıç noktaları olarak iki harita kullanmasını sağlar:

 1. Ravenport - Bu, doğrudan Amerika Birleşik Devletleri'nden bir iklim haritasıdır. Çoğunlukla geniş ekilebilir alanlar, ABD için yemyeşil bitki örtüsü ve çevrenin diğer unsurları ile karakterize edilir.
 2. Felsbrunn - Bu harita Almanya'yı temsil ediyor. Dağlık manzaralar ve ağırlıklı olarak iğne yapraklı ağaçlar kesim için idealdir. Burada genellikle zor arazilerle karşılaşırsınız: kayalar ile çevrili veya dik yamaçlarda bulunan sıkı araziler.
Çok
Farming Simulator 19 çok oyunculu bir moda sahiptir. Sunucuda 16 kişiye kadar oyun oynayabilirsiniz. Kendi sunucunuzu oluşturabilir veya mevcut sunuculardan birine katılabilirsiniz. Bilgisayarınız veya bant genişliğiniz çok zayıfsa, "dışarıdan" bir sunucu kiralayabilirsiniz: GIANTS, özel sunucular kiralama seçeneği sunar; sunucu ve destek sunan başka yerler de var.

 1. Steam'de çevrimiçi modu kullanabilmek için Çevrimiçi olmalısınız: bu, başkalarıyla oyun paylaşmanızı ve birlikte çevrimiçi oyunlar oynamanızı engeller.
 2. Oyunun bölünmüş ekran modu yok,
 3. Oyunun LAN modu yoktur: tek bağlantı ağ üzerinden yapılır (kendi bilgisayarınızda oluşturduğunuz sunucu oyun üreticisinin sunucusuna bağlanır).
DLC'ler ve modlar
Farming Simulator 19'u pek çok ekstra ile zenginleştirecek çok sayıda DLC planlanmaktadır : yeni haritalar, makineler, traktörler ve diğer unsurlar.

104705375.jpg

Modlar oluşturmak ve kurmak da mümkündür. Modları arayabileceğiniz, indirebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz modhub adı verilen modhub aracılığıyla doğrudan oyun menüsünden indirilebilirler. Diğer kullanıcıların da sahip olduğu sürece çok oyunculu modda da kullanılabilirler.

Kılavuzumuzun mods bölümümüz şunları içerir:


 1. Mod listesi
 2. Modlar nasıl kurulur?
 3. Yeni haritalar
 4. Tweak ve scriptler
 5. Yeni nesneler
 6. Yeni Makineler
Bitkileri
Cips ve ağaçlar için buğday, çavdar, yulaf, arpa, kolza, mısır, ayçiçeği, soya, patates, şeker pancarı, şeker kamışı, pamuk, kavak: Oyuncunun gibi bitkiler büyüyebilir. Buna ek olarak, saman ve silaj elde edebileceğiniz saman ve ot da üretebilirsiniz.
104705390.jpg


Şu hayvanları yetiştirebilirsiniz: tavuklar (yumurta üretmek için), domuzlar (gübre sağlamak için), koyun (yün sağlamak için), inekler (süt ve gübre için)
 
Son düzenleme:
Eline sağlık.
 
Eline sağlık, epicstore bedava verdi geçen hafta güzel oldu bu rehber. :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst