Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Dünya Gsm Birliği, Barselona'daki Kongrede Koronavirüs Salgınına Karşı Önlem Aldı

|herkul01|

Level 44
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
51,900
Reaksiyon Skoru
2,115
Online Süresi
23g 16s 23d
Başarım Puanı
845
Madalyalar
1
MmoLira
541
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Koronavirüs salgınına ilişkin açıklama yapan Dünya GSM Birliği, Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde her konuşmacıda mikrofonların değiştirileceğini duyurup, katılımcılara "el sıkışarak selamlaşmamaları" tavsiyesinde bulundu

Dünya GSM Birliği (GSMA), İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi (MWC) öncesinde koronavirüs salgını ile ilgili bazı önlemler alıp, katılımcıları uyardı.

GSMA'dan yapılan açıklamada, koronavirüs salgınının, Barselona'da 24-27 Şubat'ta yapılacak MWC'ye etkisinin "asgari düzeyde" olduğu belirtilmesine rağmen bazı önlemler alınması dikkati çekti.

Kongrenin yapılacağı Barselona'daki fuar alanındaki konferans salonlarında her konuşmacıda mikrofonun değiştirileceğini duyuran GSMA, koronavirüs salgınına karşı katılımcılara "ek sıkışarak selamlaşma yapılmaması" gibi bazı tavsiyelerde bulundu.

Katılımcılara, kamu sağlığı ve hijyen ile ilgili tavsiye içerikli notlar dağıtılacağını açıklayan GSMA, ayrıca sadece fuar alanında değil Barselona'daki toplu ulaşım noktalarında, restoran, otel ve kalabalığın olduğu yerlerde hijyen ve temizliğin artırılmasını istedi.

Güney Kore merkezli çok uluslu şirket LG, "çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin güvenliği ve sağlığının korunması" gerekçesiyle koronavirüs salgınından dolayı MWC'ye bu yıl katılmayacağını açıklamıştı.

Çin firması ZTE ise MWC'de stant açacağını ancak basın toplantısı gibi bazı etkinliklerini iptal ettiğini duyurmuştu.

Dünyadaki en önemli mobil teknoloji fuarı olan ve birçok firmanın yeni ürünlerini tanıttığı MWC'ye 200'den fazla ülkeden 100 binden fazla profesyonel katılımcı geliyor.


Kaynak: Dünya Gsm Birliği, Barselona'daki Kongrede Koronavirüs Salgınına Karşı Önlem Aldı
Kaynak: Dünya Gsm Birliği, Barselona'daki Kongrede Koronavirüs Salgınına Karşı Önlem Aldı
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst