Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Black Desert Global Oyuncularıyla Buluşuyor

|herkul01|

Level 45
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
52,274
Reaksiyon Skoru
2,207
Online Süresi
24g 3s 56d
Başarım Puanı
850
Madalyalar
1
MmoLira
635
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


Black Desert Global Oyuncularıyla Buluşuyor! Pearly Abyss dünyanın dört bir yanından olan Black Desert oyuncularıyla iletişim kurmak için her yıl düzenli olarak farklı ülkelerde çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu sene Tayvan’da Black Desert oyununun 3. yılını kutlamak için Heidel Gathering etkinliği yapıldı. Aynı zamanda oyuncularla Tayland’daki VOA etkinliğinde buluşuldu.​
Pearl Abyss, dünya genelinde Black Desert oyuncularıyla yakın ilişkiler kurmak için Tayvan ve Tayland’da oyuncu konferansları düzenledi. Şu anda dünya çapında 150 ülkede 10 milyon oyuncu tarafından takip edilen Black Desert, geliştiricilerin her ülkeden oyuncularla buluşmasını sağlamak için Voice Of Adventurers (VOA) etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bu etkinlik sayesinde oyuncular ve Black Desert ekibi bir araya geliyor. Geçen yıl etkinlik Türkiye, Güneydoğu Asya (Tayland dahil), Rusya ve Tayvan’da yapıldı. 2020 yılında Black Desert ekibinin ilk ziyaretleri ise Tayland ve Tayvan ülkelerine oldu.

Pearly Abyss Tayvan ve Tayland etkinlikleri büyük ilgi gördü
Tayvanlı 300’den fazla Maceracı, Pearly Abyss ekibiyle buluşmak için Tayvan Westar’da düzenlenen Heidel Gathering’e katıldı. Black Desert Genel Yapım Sorumlusu Jae-Hee Kim, Tayvanlı oyuncular için yeni Odylita bölgesini duyuruldu. Maceracılar etkinlikte çeşitli programlara katıldılar ve 2020 yılı için oyunun yol haritasını öğrendiler. 3.yıl dönümü pastası, mini oyunlar, Black Desert quizleri ve fotoğraf alanı da konukların etkinlikte eğlence dolu bir gün geçirmelerini sağlamak için hazırlandı.
Aralık ayında gerçekleşen turnuvaların galibi olan 4 takımın son turlarda mücadele ettiği ARSHA PVP Arenası’nda mücadeleler devam etti. Finallerden sonra, Tayvanlı kazananlar Thai şampiyonlarına karşı bir gösteri maçı oynadı.
Aynı gün, Black Desert Tayland’ın 2. yıldönümünün kutlaması için Bangkok’ta VOA etkinliği yapıldı. Etkinlik sırasında yeni güncellemeler duyuruldu ve kullanıcılar için birçok özel hediye dağıtıldı.
Black Desert Global Oyuncularıyla Buluşuyor! VOA etkinliğine ek olarak, Pearl Abyss, E3 ve Gamescom gibi oyun gösterilerinde global oyuncularıyla buluşmak için çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Diğer ülkelerden gelen kullanıcıların Kore’ye davet edildiği bir diğer özel bir fırsat ise MEET & GREET. Pearl Abyss, Black Desert oyuncularıyla yakın ilişkiler kurmak için çeşitli offline etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek. 

doganemirhan

Bаzılаrınа hiç güvenmedim, beni yаnıltmаdılаr...
Katılım
17 Tem 2018
Konular
380
Mesajlar
2,754
Reaksiyon Skoru
860
Online Süresi
136g 17s 44d
Başarım Puanı
230
MmoLira
1,171
DevLira
-3
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
14
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst