Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Acer taşınabilir PM161Q monitör modelini satışa sunuyor

|herkul01|

Level 45

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Acer PM161Q taşınabilir Full HD monitör tek bir USB Tip-C kablosu ile bağlantı kurabiliyor. İnce ve hafif olduğu için dizüstü çantanıza atarak istediğiniz yere götürebilirsiniz.


Son dönemde taşınabilir monitör modellerine olan ilgi artmaya başladı. Üreticiler de bu talebi karşılayabilmek adına farklı fiyat segmentlerinde taşınabilir monitör modelleri geliştiriyor. Acer buna son örnek.

Acer PM161Q özellikleri ve fiyatı
Acer PM161Q taşıanbilir monitör modeli profesyonelleri ve öğrencileri hedefliyor. 2cm kalınlık değeri olan monitör 0.97Kg ağırlığında. Bu sayede dizüstü cantalarında kolay bir şekilde taşınabiliyor.


15.6 inçlik IPS LCD ekranında Full HD çözünürlük sunan monitör modeli 200 nit parlaklık değerine sahip ve Acer VisionCare ile göze zararlı mavi ışığı engelliyor, titreşimi azaltıyor, görünümü iyileştiriyor.
Monitör mobil cihazlara veya dizüstü bilgisayarlara tek bir USB Tip-C kablosuz ile bağlanıyor. Bu sayede yerden tasarruf sağlıyorsunuz. 6-bit renk derinliği sunan Acer PM161Q modeli 170 Pound fiyat etiketi ile satılıyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst