Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Mulan’ın Görselleri

|herkul01|

Level 45
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
52,274
Reaksiyon Skoru
2,207
Online Süresi
24g 3s 56d
Başarım Puanı
850
Madalyalar
1
MmoLira
635
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30

Landom2 başlamanın TAM ZAMANI! Harika Paskalya Eventi başladı HEMEN OYNA!


Tanrıçanın başlangıçtan itibaren net bir görsel yönelimi vardı. Milattan önce 386-345 yılları arasında Çin’in Kuzey Wei bölgesinde yaşamış bir insandır. Görsel yönelimini geliştirmek için insani tarafına ve geçmişine odaklandık. Bu hedefleri yakalamak için Mulan’ın görünüşüne sıkı sınırlamalar getirdik. SMITE tanrılarının çoğunda olan büyülü veya havada duran elemanlara sahip olmayacaktı. Onu çoğu Savaşçıdan daha kısa yapan makul insan simetrisine sahip olacaktı.
Kuzey Wei’nin silahları ve zırhları üzerinde çokça araştırma yaptık. Bu, kiti ve görünüşünün temelini oluşturdu. Bu temelden başlayarak güçlü fantezi görsel elemanları ekleyerek yeni bir tanrıçaya uyan bir zırh oluşturduk.
Mulan’ı tanımlayan özelliği, yeteneğidir. Birçok savaş metodu ve farklı silahlar ile eğitim görmüştür. Görselleri ve kiti bu temayı desteklemek için tasarlanmıştır. Birçok silah taşır veya hızlıca bunları değiştirir. Temel saldırılarında bir kılıç kullanırken diğer yeteneklerinin her birinde farklı bir silahı vardır. Bu silahların üçünü de SMITE tanrıları için kullandığımız çeşitli çizimlerde görebilirsiniz. Düz bir kılıç olan Jian birincil silahıdır. Çin folklöründe “Silahların Kralı” olarak bilinir. Qiang adı verilen mızrak ise kendi dönemindeki savaşlarda sıkça kullanılırdı ve bıçağın hemen altında bulunan kırmızı şerit veya püskül ile ayırt edilebilirdi. Son olarak Mulan özellikle yetenekli bir okçu olduğu için yayından da bahsetmezsek olmaz.
Bu elemanların tümü bir araya gelerek SMITE’ın Mulan’ını oluşturuyor. O, güç ve yeteneğin sembolüdür; etkileyicidir ve inandırıcıdır. Ön safta savaşa giden bir lider ve her tanrının safında olmasından memnuniyet duyacağı bir savaşçıdır.
Mulan’ın hikâyesinde, geliştirilmesinde ve diğer iletişimlerde savaşçı terimini kullandık. Bu terim, hikâyesi için tanımlayıcı bir isim olarak görünse de SMITE’taki resmi tanrı sınıfını da temsil etmektedir.
Mulan çevik ve saldırgan bir savaşçıdır. Yetenekleri hızlı darbelerle birden çok vurmaya eğilimlidir ve makul düzeyde savunmacı iken düşmanlara yapılan saldırılarda telaşlanmalarını sağlar. Diğer Tek Koridorcular ile iyi uyum sağlarken Orman rolüne de esneyebilir.

 

MustafaDMR

Moderatör
Katılım
12 Mar 2013
Konular
486
Mesajlar
1,291
Reaksiyon Skoru
105
Online Süresi
19s 53d
Başarım Puanı
151
MmoLira
104
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
8
Şu oyuna başlamaya o kadar niyetlendim bi başlayamadım,artık yeni oyunlara başlama yaşını da geçtik.Nasip değilmiş :D
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi

|herkul01|

Level 45
Katılım
6 Nis 2014
Konular
25,247
Mesajlar
52,274
Reaksiyon Skoru
2,207
Online Süresi
24g 3s 56d
Başarım Puanı
850
Madalyalar
1
MmoLira
635
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
30

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst