• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

CelenHosting.com | Minimum kesinti,Maksimum hizmet | Ücretsiz Hosting Sahibi Olun!

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

ElyDiscord

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!Merhabalar;
Öncelikle Çelen Hosting ailesi olarak sizlere hizmet vermekten ve paketlerimizi tanıtmaktan mutluluk ve gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Çelen Hosting kimdir ve ne amaçla hizmet vermektedir?

-Çelen Hosting olarak Web Hosting, Reseller Hosting, Oyun Sunucuları,Ses Sunucuları ve Bayileri, SSL Sertifikaları, Yazılım lisanslama hizmetleri, Fiziksel ve Sanal sunucular olarak önemli hizmetler sunmaktadır. Hız ve performans isteyenlere sanal sunucuları başta olmak üzere çoğu hizmetinde en yüksek verimliliği verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. En önemlisi de ürün fiyatına bakarak ayrım yapmamaktadır, her müşteriye adil olarak aynı desteği sunmaktadır.

-Paketler

Çelen Hosting - Web Hosting Paketleri(Ücretsiz deneme imkanı!)
Çelen Hosting - TR Lokasyon VDS Paketleri (Türkiye Lokasyon)


Çelen Hosting - FR & KN Lokasyon Game VDS Paketleri(Fransa ve Kanada Lokasyon)

Çelen Hosting - DE- Almanya Lokasyon VDS(Almanya Lokasyon)


-Nasıl ödeme gerçekleştirebilirim?-Bizim için verileriniz ve bilgileriniz çok önemli bu yüzden sizler için en iyi ve en güvenilir ödeme yöntemi PayTR ile verileriniz uçtan uça korunmaktadır.Dilerseniz banka hesaplarımıza havale veya EFT yolu ile ödeme gerçekleştirip daha sonra destek bildirimi açıp siparişinizi kolayca verebilirsiniz.


Sipariş Ver!
https://www.celenhosting.com

ÇELEN HOSTING
Ankara / Türkiye
Sincan Vergi Dairesi
Vergi No : 2351097337
[email protected]
[email protected]
Hafta içi 08.00 - 01.00
Hafta sonu 10.00 - 22.00
Bize Ulaşın:+90 312 911 06 16
Ticket Destek 24/7

 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst