• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Cevaplandı item proto açamıyorum

• Konbuyu başlatan medla3
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 156

medla3

Level 2
Konular
20
Reaksiyon Skoru
9
Online Süresi
8g 6s 15d
Başarım Puanı
74
MmoLira
71
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
7

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Selamın Aleyküm
item proto açamıyorum birşey eksik bilmiyorum dosya eksik olabilir yada windows un bir programı bir eklentisi anlayanlar bakabilirse sevinirim ben biton program yükledim hayla açmıyor ?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
medla3

medla3

Level 2
Konular
20
Reaksiyon Skoru
9
Online Süresi
8g 6s 15d
Başarım Puanı
74
MmoLira
71
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
7
Son zamanların fileslerinde dumb_proto ile kapatıldığı için açılmaz, filezilla da olan item_names ve item_proto ile direkt olarak kapatabilirsiniz. Bahsettiğim iki dosya açılmayan item_proto dosyasının açık hali gibi düşünün.
ekliyorum bu arada windows 10 da açamıyordu format çaktım 7 yaptım gene ondada olmadı yani birşey eksik diycem programdır dosyadır bilemiyorum tüm dosyalarına kadar yükledim.

Agora Metin2

Level 5
Konular
49
Reaksiyon Skoru
334
Online Süresi
26g 22s 47d
Başarım Puanı
129
MmoLira
493
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
30
Takipçiler
6
ekliyorum bu arada windows 10 da açamıyordu format çaktım 7 yaptım gene ondada olmadı yani birşey eksik diycem programdır dosyadır bilemiyorum tüm dosyalarına kadar yükledim.
windows sürümünle alakası yok formatlaman komik olmuş asdjskfksk

ates1972

SnayzeR
Konular
312
Reaksiyon Skoru
446
Online Süresi
151g 14s 30d
Başarım Puanı
205
MmoLira
2,034
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
82
Takipçiler
0
item protoyu nasıl acamıyorsunuz tam net acıklarmısını windows sürümü ne alaka onu anlamadım

Konu Sahibi
Konu Sahibi
medla3

medla3

Level 2
Konular
20
Reaksiyon Skoru
9
Online Süresi
8g 6s 15d
Başarım Puanı
74
MmoLira
71
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
7
item protoyu nasıl acamıyorsunuz tam net acıklarmısını windows sürümü ne alaka onu anlamadım
item proto nasıl açamıyorum şöyle söyliyim bütün item proto açıcı programlarını denedim açamıyor ve benim düşüncem belki windows eksik dll sindendir dedim formatladım bendeki windows 10 eski bir sürümüydü windows 7 de belki eksik değildir dedim ama birşey eksik yani programıdır birşeyidir bir bakarsanız sevinirim bilemiyorum bütün şeyi denedim olmadı

Agora Metin2

Level 5
Konular
49
Reaksiyon Skoru
334
Online Süresi
26g 22s 47d
Başarım Puanı
129
MmoLira
493
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
30
Takipçiler
6
Herhangi bir files değil hiçbir item proto açamıyorum hepsini denedim :)
dump protoyla kapatılmış item protolar açılmamakta malesef serverınızdaki conf klasöründe bulunan item names ve item proto txt dosyalarını kapatarak item proto dosyası oluşturabilirsiniz işlem tek taraflı olarak yapılmakta

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)