Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Eski ve Yeninin Savaşı

Konular
38
Reaksiyon Skoru
59
Online Süresi
5g 22s 40d
Başarım Puanı
52
MmoLira
103
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
3

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Hey millet! Thunder Show'u izliyorsunuz - yeniden tasarlandı ve yeniden tanımlandı. Artık sizi ve kendimizi katı kategorilerle sınırlamayacağız, evet, onlardan kurtulduk! Şimdi sadece haftanın en iyi videolarını sunacağız. Yeni ve basitleştirilmiş katılım şartlarımızı bu bölümün sonunda bulabilirsiniz. Oh ve bu arada - Thunder Show'u bölüm başına BEŞ videoya genişletiyoruz! Gerisi gelince - her zamanki gibi iş! Bir parçası olabileceğiniz haftalık bir proje olan Thunder Show'u izliyorsunuz! Her Cuma yeni bölüm!

Thunder Show hakkında daha fazla bilgi
Dünyayla paylaşmak istediğiniz bir War Thunder videonuz mu var? Destansı bir kahramanlık sahnesi, komik bir hata mı yoksa sadece rastgele harikalık mı? Sonra dinle! Thunder Show'da her hafta video seçiyoruz ve kazananı 5000 Altın Kartal ile ödüllendiriyoruz !

Videonuz biraz özelse, şov için seçilme şansı vardır ve bu durumda bir ödül alırsınız! Şansınızı kaçırmayın ve videonuzu gönderim olarak göndermek için ne yapacağınızı aşağıda öğrenin!

Videonuzu şovumuza nasıl göndereceğiniz aşağıda açıklanmıştır
  • ADIM 1. Maksimum 3 dakika uzunluğunda bir video kaydedin ve bir araya getirin. DİKKAT: Gönderilen video sizin tarafınızdan yapılmış olmalı, ilk kez yayınlanmış, görünür olmalı ve hiçbir telif hakkı yasasını ihlal etmemelidir.
  • ADIM 2. Youtube kanalımıza abone olun: .
  • ADIM 3. Videonuzu Youtube'a yükleyin ve bize [email protected] adresine doğrudan bir bağlantı gönderin .
Kapak e-postası oyun içi takma adınızı ve oyun hesabınıza kayıtlı e-posta adresini içermelidir, böylece gönderiminiz kazanırsa ödülü size gönderebiliriz!

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)