Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Yeni Batman oyununa ait görsel yayınlandı

doganemirhan

Önce Hayaller Ölür,Sonra İnsan.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Katılım
17 Tem 2018
Konular
280
Mesajlar
2,164
Reaksiyon Skoru
548
Online Süresi
100g 13s 25d
Başarım Puanı
210
MmoLira
1,126
DevLira
-9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
5

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN


Yeni Batman oyunu henüz duyurulmadı. Ancak Warner Bros Montreal'in uzun süredir yeni bir Batman oyunu geliştirdiğini biliyoruz. Arkham serisi ile son zamanların en sevilen süper kahraman oyunlarını geliştiren Rocksteady'nin ardından 2013 yılında Batman: Arkham Origins'i yapan firma yeni bir Batman projesi üzerinde çalışıyor.

Yeni Batman oyununa ait görsel yayınlandıYeni Batman oyununa dair elimizde çok fazla bilgi yok. Ancak bir şekilde Gotham City polis demarptmanının Batman'in peşine düşeceği yeni bir Batman oyunuyla karşılaşacağız bgibi görünüyor. Ayrıca yeni oyunda Baykuşlar Divanı'nın da önemli bir yeri olacak. Dikkatli oyuncular yayınlanan görsellerde Baykuşlar Divanı'na gönderme yapan simgeler keşfetmişti. Sır gibi saklanan proje ile ilgili ilk görseller geçtiğimiz gün Warner Bros Montreal resmi twitter hesabından yayınlandı. WB Montreal bir kaç gündür twitter hesabı üzerinden farklı görseller yayınlıyor. Bu görselleri birleştirdiğinizde ortaya yeni bir logo çıkıyor. Capture the Knight (Şövalyeyi Yakalayın) notuyla farklı bir gif de yayınlandı. Bu gifte yer alan simgelerin Baykuşlar divanı'nı temsil ettiği düşünülüyor. Yayınlanan görsellere aşağıdan göz atabilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst