• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


deHost Bilişim ve Yazılım Hizmetleri | 🔰 Ücretsiz Game Korumalı |🌀 Arma 3, Rust, FiveM | 💣 Oyun Sunucuları

de-Host

Level 2
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Vergi
Üye
Katılım
10 Ara 2019
Konular
9
Mesajlar
56
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
4g 8s 40d
Başarım Puanı
27
MmoLira
80
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINMerhabalar sevgili TurkMMO üyeleri,
de-Host Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak sadece VDS-VPS ve Oyun Sunucuları üzerine hizmet sağlamaktayız öncelikle bunu belirtmek isteriz.
Tamamı Türkiye Lokasyon olan ve SSD disk İ7, İ9 ve Xeon altyapılı ve Ücretsiz Game DDoS Korumalı sunucularımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Ekstra olarak şunu belirtmek isterim ki, bir çok firmanın ücretli olarak sağladığı oyunlar için Saldırı Koruması detayını ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Ek olarak; tüm oyunlarda ücretsiz oyun içi teknik destek bulunmaktadır.
En aktif olarak yer aldığımız oyunları sırasıyla belirtmek gerekir ise; Arma 3, Rust, FiveM ve çalışmasını sürdürdüğümüz Minecraft, CS:GO oyunları bulunmakta.
Paketlerimiz aslında tüm oyunlar için standart olmakla birlikte, bir çok oyunun kendine Ücretli eklentilerini sizlere ücretsiz sunmaktayız.

 

erun1234

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
28 Ara 2019
Konular
0
Mesajlar
115
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
11s 28d
Başarım Puanı
26
MmoLira
15
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
iyi satışlar
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst