Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Harry Potter Wizards Unite Kılavuzu

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

doganemirhan

Önce Hayaller Ölür,Sonra İnsan.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Katılım
17 Tem 2018
Konular
280
Mesajlar
2,164
Reaksiyon Skoru
548
Online Süresi
100g 13s 25d
Başarım Puanı
210
MmoLira
1,126
DevLira
-9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
5

EFSANEVİ BONUS VEREN BAŞLANGIÇ KOSTÜM VE SİLAHLARI NESNE MARKETTE ÜCRETSİZ ! DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ BOSS VE ZİNDANLAR TÜRKİYE'NİN EN KALİTELİ EMEK SERVERI CİNOMEL2'DE. DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Avada kedavra! Harry Potter Sihirbazları Birleştirme Kılavuzu her hevesli sihirbaz için birkaç ipucu. Telefonunuzun oyuna başlayıp başlamayacağını, hangi mesleklerin en iyisi olduğunu ve bir seherbaz olmaya değer olup olmadığını öğreneceksiniz. Her büyüyü ve büyülü ürünü yaptık.
Harry Potter: Wizards Unite Pokemon GO'yu andıran ücretsiz bir mobil oyun. Harry Potter: Wizards Unite rehberimizde, bu oyunun genel mekaniğini tam olarak anlamak için gerekli tüm bilgileri bulacaksınız. Harry Potter: Wizards Unite'da bulunan tüm mekaniklerle ilgili, büyü öğrenmek, canavarları yakalamak veya dünya haritasında hareket etmek gibi kapsamlı bir dizi pratik ipucu hazırladık.

Buna ek olarak, yeni başlayanlara ilk birkaç saatlik eğlence ile yardımcı olacak başlangıç ipuçları hazırladık. Ayrıca, tüm meslekleri tarif ettik. Bunlar maceranızın başında seçersiniz. Bir Aurora, bir Büyücü veya Profesör olabilirsiniz. Her mesleğin kendine özgü yetenekleri vardır. Ayrıca, her sınıfın kendi ayrı yetenek ağacı vardır. Bu şekilde, Foundables dünyasında yolculuğunuz sırasında karakterinizi özelleştirebilir ve onu en iyi arkadaşınız yapabilirsiniz. Oyunda mevcut olan çeşitli kahramanlar, çeşitli zorlukları tamamlarken farklı stratejiler kullanmanıza izin verecektir. Mesleğinizi istediğiniz zaman değiştirebileceğinizden hepsini kontrol etmekten çekinmeyin.

Buna ek olarak, belirli sayıda Vakfın kaldırılması için on kategoriden birinde kayıtta bir giriş alacaksınız: Büyülü Hayvanların Bakımı, Kara büyü, Hogwarts Efsaneleri, Sihir Bakanlığı, Magizooloji, Oyunlar ve spor, Eserler, Mucizeler ve Özellikler. Karakterinizi nasıl etkilediğini hızlı bir şekilde kontrol edebilmeniz için bu kategorilerin her birini açıkladık.

Harry Potter: Wizards Unite'daki Foundables'a ek olarak, sihirli iksirler pişirmenize izin veren kaynaklar bulabilirsiniz. Ayrıca ilgi çekici yerler, yerel cazibe merkezleri, parklar, vb.Gibi gerçek dünya konumlarının yakınında bulunan özel noktalar bulabilirsiniz. Pokemon GO'nun mekaniğine benzer şekilde çalışır. Bu işlemlerin bir açıklaması kılavuzumuzda bulunabilir. Bu sayede belirli iksirlerin nasıl hazırlanacağını kontrol edebilir, belirli büyüler hakkında bazı bilgileri kontrol edebilir ve hızlı bir şekilde yeni beceriler ve yetenekler elde edebilirsiniz.

Harry Potter Wizards Unite tüm telefonlarda bulunmadığından, biri oyunu kolayca ele alabilen telefonlara sahip (desteklenen cihazların listesi) ve diğeri olmayacak cihazlara sahip iki liste bulabileceğiniz bir sayfa hazırladık. bu görkemli başlığı çalıştırabilir. Bu sayfa sayesinde, oyunun telefonunuzda çalışıp çalışmayacağını ve eğer değilse - Harry Potter: Wizards Unite oynamak için hangi modeli satın almanız veya ödünç almanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Rehberimizde ayrıca SSS bölümünü de bulacaksınız. Büyülü bir evin nasıl seçileceği veya bir asanın renginin nasıl değiştirileceği gibi temel soruların cevapları vardır. Bu bölümdeki sayfalar, oyun dünyasında seyahat edebileceğiniz mükemmel kahramanı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Harry Potter: Wizards Unite dünyası, kale ve tavernalar gibi birçok ilginç yere sahiptir. "Yerler" bölümünde her yeri ayrıntılı olarak açıklayacağız. Bu sayede belirli bir yerde ne yapacağınızı ve nasıl göründüğünü bileceksiniz. Büyülü yaratıkları aramak için uzun bir yürüyüşe başlamak için telefonunuzu ve rehberimizi alın. İpuçları setimizle, muggles dünyasında bir yerde gizlenen karanlık yaratıkların elinde ölmeyeceğinizi garanti ediyoruz.

Hangi cihazların oynatılması desteklenir?
Harry Potter: Wizards Unite hem Android hem de iOS cihazlarda yayınlanacak. Bu oyun Windows Phone kullanan cihazlarda kullanılamayacak.

Tam sistem gereksinimleri ve Harry Potter: Wizards Unite'ın desteklenen cihazlarının listesi, donanım gereksinimlerine sahip kılavuzumuzun ayrı bir sayfasında bulunabilir.

Kalıcı bir ağ bağlantısına ihtiyacım var mı?
Evet. Harry Potter: Wizards Unite oynamak için kalıcı bir İnternet bağlantınızın olması gerekir. Bununla birlikte, GPS bağlantısına ihtiyacınız yoktur, çünkü konumunuz bir Wi-Fi aracılığıyla korunabilir.

Harry Potter: Wizards Unite ücretsiz olarak sunulacak mı?
Harry Potter: Wizards Unite ücretsiz olarak kullanılabilir, böylece ücretsiz olarak indirip test edebilirsiniz. Ancak, karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirmeyi planlıyorsanız, oyunda mevcut olan mikro ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Oyunda mikro ödemeler var mı?
Evet - Harry Potter Sihirbazları Birleştirme Rehberi
Evet. Harry Potter: Wizards Unite'da zor kazandığınız paranızı çeşitli mikro ödemelere harcayabilirsiniz. Bunlar kahramanınızın gelişimini ve ilerlemesini büyük ölçüde hızlandırır.

Sanal para, 80 altın için 1,49 Avustralya dolarından 10 bin altın adet için 160 AUD'a kadar olan paketler halinde verilir. Sanal para birimi için, altının yanı sıra iksir, büyü yapmak için gerekli enerjiyi ve anahtarları bulabileceğiniz anti-felamik setler satın alabilirsiniz. Altın için, bölgede daha fazla ürün bulmanıza, yeni sorunları çözmenize, yaraları tedavi etmenize veya büyülü enerjiyi geri yüklemenize izin veren güçlendiriciler satın alırsınız.

Filmlerden / kitaplardan karakterlerle tanışacak mıyım?
Tabii ki - Harry Potter Sihirbazları Birleştir Rehberi
Elbette! Dünyadaki yolculuğunuz sırasında size bu evrenin kahramanları eşlik edecek. Örneğin, göreviniz Harry Potter'ı tehlikeli Foundable'ların elinden kurtarmaktır.

Filmlerden / kitaplardan yerleri görecek miyim?
Harry Potter: Wizards Unite'da Portmanteaus ile tanışacaksınız. Onların yardımı ile Portkey'i ortaya çıkaracaksınız. Ayrıca, Portmanteaus sayesinde Harry Potter evrenindeki en tanınmış yerlere taşınacaksınız. Seçilen konuma ulaşmak için, bölgeyi özgürce keşfetmek için belirli bir mesafeyi kendiniz seyahat etmeniz gerekir.

Enerji seviyesi sizi herhangi bir şekilde sınırlıyor mu?
Harry Potter: Wizards Unite, çoğu mobil oyun gibi sınırlı bir oynama süresine (enerji) sahiptir. Bu, karakterinizin gerçekleştirebileceği etkileşim miktarını etkiler. Oyundaki enerji birçok yönden yenilenebilir, bunlardan biri tavernalarda yiyecek. Ayrıca, telefonu bırakabilir ve kahramanın iyileşmesine izin verebilirsiniz.

Harry Potter: Wizards Unite'ın özel bir hikayesi var mı?
Oyunun hikayesi söz konusu olduğunda, göreviniz Uluslararası Büyücü Gizliliği Tüzüğü Özel Kuvvetlerine ait olan sihirbazı somutlaştırmaktır. Göreviniz Muggle dünyasından büyülü nesneleri ve yaratıkları bulmak ve kaldırmaktır. Bu nesneler ve eşyalar, gizemli bir Cataclysm'in bir sonucu olarak dünyada ortaya çıktı.
 

XxZeMaHSeRxX

Co-Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
Yarışma
Paylaşım
Katılım
12 Tem 2017
Konular
3,368
Mesajlar
12,539
Reaksiyon Skoru
4,930
Online Süresi
230g 8s 7d
Başarım Puanı
430
Madalyalar
1
Yaş
18
MmoLira
1,623
DevLira
157
En İyi Cevap Puanı
75
Takipçiler
59
Eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst