Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Euro Truck Simulator 2 için Iberia DLC’si duyuruldu!

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Euro Truck Simulator 2 için Iberia DLC’si duyuruldu!

SCS Software 2019 yılı sonu canlı yayınında Euro Truck Simulator 2 için 2020 yılında çıkacak olan yeni harita genişleme paketi resmen duyuruldu. 2 yıl önce resmen doğrulanan Portekiz ve İspanya ülkelerinin haritası Iberia adı ile çıkacak. İber yarımadasının resmen ETS 2’ye ekleneceği bu DLC’yi şimdiden Steam’de istek listenize ekleyebiliyorsunuz. 57 milyondan fazla popülasyona sahip olan Avrupa’nın en yoğun ikinci yarımadası olan İberya’nın büyüklüğü 595 bin kilometre kare boyutundadır. Bölgenin 3.218 kilometreden fazla sahil şeridine sahip olduğu ve Ebro ile Tagus dahil birçok büyük nehre ev sahipliği yaptığı belirtilmiş. Ayrıca Pyrenees, Sistema Central, ve Baetic System gibi büyük sıradağları nedeniyle dağlık bir bölgedir.

İstek listenize ekleyebilirsiniz. DLC ilk listelendiğinde planlanan çıkış tarihi olarak 3 Aralık 2020 yazıyordu ama daha sonra kaldırıldı.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst