Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

M2M Konu HK. ve Kendi Tanıtım Açıklamam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teatone

𝐌𝐚𝐠𝐢𝐜𝐭𝐨𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐎𝐰𝐧𝐞𝐫
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
44
Reaksiyon Skoru
195
Başarım Puanı
107
MmoLira
553
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
12
@Tranquillo

Rica etsem şu gereksiz konuyu mümkünse kapatabilir misiniz? Ben bu yukarıdaki kullanıcıyı engellediğim halde mesajlarını görüyorum / görmeye devam ediyorum. Forumda bundan sıkılmayan, bir takım ruhsal dengelerinden şüphe etmeyen benden başka daha sabırlı ve dayanıklı bir kullanıcı daha varsa tüm topluluğu temin ediyorum sözlerimi geri alacağım..

Kendi yazdığı cümlede meymenet yok, ne yazdığını Question Answer yapsanız kendisi bile cevap veremeyecek. Konuşup konuşup duruyor.

Gerçekten sabırlı olduğunuz için mi ? bu kadar alttan alıyorsunuz bu pervasızlığı yoksa
(mazallah) yukarıdaki kullanıcı ile bir temasınız mı var ?

Hakikatten çok sıkıcı ve bunaltıcı bir hal almaya başladı durumlar, bu kullanıcının kendisi, konuları ve mesajları hakkında gerekli aksiyonun alınmasını rica ediyorum.

Esen kalın..

Konular
9
Reaksiyon Skoru
13
Online Süresi
17g 16s 10d
Başarım Puanı
61
MmoLira
365
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
@Tranquillo

Rica etsem şu gereksiz konuyu mümkünse kapatabilir misiniz? Ben bu yukarıdaki kullanıcıyı engellediğim halde mesajlarını görüyorum / görmeye devam ediyorum. Forumda bundan sıkılmayan, bir takım ruhsal dengelerinden şüphe etmeyen benden başka daha sabırlı ve dayanıklı bir kullanıcı daha varsa tüm topluluğu temin ediyorum sözlerimi geri alacağım..

Kendi yazdığı cümlede meymenet yok, ne yazdığını Question Answer yapsanız kendisi bile cevap veremeyecek. Konuşup konuşup duruyor.

Gerçekten sabırlı olduğunuz için mi ? bu kadar alttan alıyorsunuz bu pervasızlığı yoksa
(mazallah) yukarıdaki kullanıcı ile bir temasınız mı var ?

Hakikatten çok sıkıcı ve bunaltıcı bir hal almaya başladı durumlar, bu kullanıcının kendisi, konuları ve mesajları hakkında gerekli aksiyonun alınmasını rica ediyorum.

Esen kalın..
kimsenin benle tanımışlığı bile yok sen gelip konumayazdın size cvp verdim 3 yıldır amcamada aynını yapmışsın eski konularda tümü olmak üzere kendi konuşmalarınızı yalanlıyorsunuz ben yazdıklarıma bakar sanız ben konumun kapatılmasını isteyeli çok zaman oldu biliyorum sizinde ve sizin gibi ekibinizinde devamlı saldırılarında olan biziz

bunaltıcı hal aldı ise okadar milyon dolarlık bir Proje vede Lisanas sahibi isen Buraya Kendiniz gerekli Tüm Evrakları Koyun Yoksa Yalanlarınızı gidin başka yerde anlatın benden vede amcamdan bir sıkıntınız varsa işte avukatınız varmış buyurun yasal işlem başlatınız bukadar basit :?

alıntılarım sizin yazılarınıza bizzat yazılmıştır konuyu adminlerin üztüne atıp paşka Pravakatör durum yaratma

Adminler asıl senin konun doğruluğunu bilmedimiz satışını yaptım dediğin Oyunun Lisans Sahibi vede Türkiye temsilcisi Olduğunuzu idda eddiğiniz belgeleri buraya atmanız gerek

ADMİN arkadaşları boşuna itam edip suclama yada sanki beni koruyormuş gibi yapmışlar gibide davranma ALGISINDAN vazgeçmen daha iyi olur..

Saygılarımızla İyi Forumlar

murato25

Level 7
TM Üye
Konular
260
Reaksiyon Skoru
79
Online Süresi
21d
Başarım Puanı
151
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
8
tartışmayalım arkadaşlar relax :D

teatone

𝐌𝐚𝐠𝐢𝐜𝐭𝐨𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐎𝐰𝐧𝐞𝐫
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
44
Reaksiyon Skoru
195
Başarım Puanı
107
MmoLira
553
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
12
@murato25

Dengesizliğin ben ne olduğunu size şöyle izah edeyim hocam.

Buraya geliyor, gereksiz yan hesaplarıyla konu açıyor. Sağda solda beni karalıyor. Yok şuna sahibim yok buna sahibim diye dillendiriyor.

Buraya kadar tamam her şeyi anlıyorum, bir şeyleri ispat etmeye gayret gösteriyor. (Ne olduğunu ben de anlamış değilim.)

Bu sahip olduklarının tamamını da, macar bir ekip arkadaşım M. Mark diye birinin can sıkıntısına forumlarda açtığı orijinal olmayan dosyaları sahiplenerek sahip oluyor. Bunu da anlıyorum. Ancak sağda solda bana laf çarpıtmak yerine bu sahip olduğu dosyaları ona sahip olmasını sağlayan kişinin bizzat benim ekibim de ve arkadaşım olduğunu, aynı zaman da ben istemedikçe gerçek dosyaları asla paylaşamayacağını bir türlü idrak edemiyor.

Hani tamam bir kaç laf salatası oluyorum bununla ama, inancınız olsun ki adam yerine koymuyorum.

Şöyle ki,;

Sağda solda, 2019 M2M unpack'ım var diyor tamam olabilir, clienti indiren herkes bunu çok rahat açar. Masodikbela'nın unpack sistemini kullanan herkes inject ile çok rahat açacaktır bu dosyaları. Yakın da paylaşacağım.

İşin garibi burada ise, 2019 dosyalarını arkadaşımdan dileniyor =)

= Bu resim de, benim arkadaşımdan (Mt2Mester'in 2019 açık packlerini ve server dosyalarını dileniyor) (En azından onu becerebilse, translate ile macarca konuşamayacağını karşı tarafın bunu anlamayacağını, gramer kaybı olacağını bile bilmiyor) Ama konuşuyor işte =)

= Bu resim de, benim arkadaşım ve ekip üyemin gönderisine mesaj yazıp onunla diyalog kurmayı deniyor.

= Bu resim de, arkadaşım ona duymak istemeyeceği türden gerçekleri yazıyor. (Yine ben kaliteli bir insanım ve onu aşağılamak istemiyorum. Sonuç olarak aynı siyasi görüşü paylaştığım, aynı ülkenin vatandaşıyız. Ezici davranmak istemiyor ve ne yazdığını göstermek istemiyorum. Kendisi aldığı cevabı bil mukabele yapsın yakıştırabiliyor ise kendisine)

Konuşmak istemiyorum gerçekten bu yukarıdaki şahsiyet benim için zaman kaybından başka hiç bir şey değil. Bakmayın amcam amcam dediğine her ikisi de kendi hesabı. Orada burada yok video çek, yok şunu yap yok bunu yap diyor ya hani; Eğer ben video çekersem, izlerken sinirden ve kıskançlıktan ya kafasına sıkar ya da öfkeden izlediği bilgisayarı camdan balkondan (artık hangisi varsa) aşağıya fırlatır. Bakın samimi söylüyorum benimle inatlaşıyor ama hata yaptığını anladığın da çok geç olacak.

Her neyse ya, şu forum zaman geçirdiğim bir yer ağır konuşmak istemiyorum.

Eğer bir şeyleri benden canlı duymak istiyorsanız, gelebilirsiniz. İsmim Rascoln.

Keyifli forumlar, esen kalın.

0lumGunu〤

Sonsuza dek, daima
Co Admin
Dergi Editörü
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Paylaşım
Konular
3,888
Reaksiyon Skoru
1,664
Online Süresi
74g 9s 58d
Başarım Puanı
415
Madalyalar
2
MmoLira
367
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
13
Takipçiler
1
Bu bölümde maalesef kimse sizlerin tartışmasını dinlemek zorunda değik. Kendi aranızda birbirlerinize hep bir laf dalaşındasınız bu konu da bile resmen bu olaylar mevcut. Forumun huzurunu bozmaya kalkışmayın lütfen. Düzgün bir şekilde tanışma konusu vs açacaksanız buyurun açın. Ama maalesef bu şekilde devam ederseniz buna izin vermeyeceğim. Diğer forum üyelerinin bu şekilde olaylarınızı görmesine veya tanık olmasına hiç gerek yok. Konu kapatıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)