Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Euro Truck Simulator 2'nin Türkiye DLC'si Satışta !!

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Euro Truck Simulator 2, oyun severlerin beğenisini büyük bir ölçüde kazandı. Ülkemizden parçaların da yer aldığı ve dört gözle beklenen Road to the Black Sea DLC’si de sonunda satışa sunuldu.

SCS Sofware şirketi, kurulduğu günden beri kendini sürekli bir adım ileriye taşımayı başardı. Euro Truck Simulator 2 ile büyük bir başarı elde eden SCS Software, dünya çapında birçok oyuncuyu bir araya getirdi ve bir tır simülasyonunda buluşturdu. Euro Truck Simulator 2 oyunu da Türkiye’de her yaştan insanın beğenisini kazanmış durumda.
SCS Software’in oyuna eklediği her DLC, ETS2’ye yeni bir yön veriyor ve oyun severlerden büyük ölçüde övgü topluyor. SCS Software’in bu yönde aldığı kararlardan biri de en çok ülkemizdeki oyuncuların yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihinin duyurulduğu ve o günden beri dört gözle beklenen Road to the Black Sea haritası artık resmen satışa sunuldu.
Oyuna yeni eklenen Road to the Black Sea DLC’si, Euro Truck Simulator 2 oyuncularına 10.000 kilometre ekstra yol sunuyor

Steam’de satışa sunulan Road to the Black Sea DLC’sini 48,00 TL’den satın almak mümkün. Ayrıca 6 ürünün yer aldığı Black Sea Bundle da %45 indirimle 63,85 TL’den satışa sunuldu. Euro Truck Simulator 2 için tasarlanmış Road to the Black Sea haritasının Steam sayfasına ulaşmak için tıklayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst