Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

The Witcher Tales oyununun devamı hakkında açıklama yapıldı

XxZeMaHSeRxX

Administrator
Ticaret - 0%
0   0   0

Kafkas2 Muhteşem Yılbaşı etkinliği başladı! Karakterini hızlı geliştirme fırsatını kaçırmaHEMEN TIKLA!Firmanın planları neler?

Bu jenerasyonda The Witcher 3'le birlikte ortaya muazzam bir iş çıkartan CD Projekt Red ekibi, her ne kadar Geralt'ın hikayesini bitirmiş olsa da, Witcher serisinden vazgeçmeyeceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz sene çıkan Thronebreaker: The Witcher Tales ise Witcher evreninde geçen farklı bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Strateji ve rol yapma öğelerini bir arada tutan Thronebreaker: The Witcher Tales'in satışları beklenildiği gibi iyi gitmemişti. Şimdi ise CD Projekt Red ekibinden yeni bir açıklama geldi. Açıklanan bilgiye göre bir seri olduğu açıklanan The Witcher Tales'in devamı gelmeyecek. Witcher markasının yanında küçük bir marka yaratmayı hedefleyen CD Projekt Red, görünüşe göre başarısız olmuşa benziyor.
The Witcher Tales oyununun devamı hakkında açıklama yapıldı

Thronebreaker: The Witcher Tales'ta 30 saatlik bir RPG deneyimi ve Geralt yerine Meve isimli kraliçeyi kontrol ediyoruz. Strateji öğeleri de barındıran yapım, konsol platformlarının yanında PC'de de bulunuyor. PC platformunda en yüksek satışa ulaşan oyunun stiline benzer olarak başka bir Cyberpunk oyunu da gelebilir. Bakalım CD Projekt Red'in planları neler?​
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst