• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Cevaplanmadı METİN 2 PVP SERVERLER HAKKINDA...

4.00 yıldız(lar) 1 Oy

OLGUNKARAYEL

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
6
Reaksiyon Skoru
49
Online Süresi
1g 10s 48d
Başarım Puanı
47
Madalyalar
0
MmoLira
432
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yeni açılan ve halen oynanmakta olan pvp serverler hakkinda bi konusalim istedim. Bayadır uzak kaldım.

Agora Metin2

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
37
Reaksiyon Skoru
93
Online Süresi
16g 2s 46d
Başarım Puanı
79
Madalyalar
0
MmoLira
394
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
15
Takipçiler
4
Yeni açılan ve halen oynanmakta olan pvp serverler hakkinda bi konusalim istedim. Bayadır uzak kaldım.
olayın saçmalığını söyle anlatayım

-geçen hafta cuma günü açılan büyük sunuculardan birinin sahibi 5-6 ay önce x isminde bir facebook sayfasını ve domainini alıyor aynı oyunu açıyor tutturamıyor domaini ve facebook sayfasını satıyor aynı oyunu piyasadaki başka biri açıyor tamamen farklı

-pvp açıcaz diye reklam yapılıyor filesı tanıtıyorlar açılıştan 2 saat önce files değiştiriyorlar

-normalde 2 ayda bir sunucu açan biri facebooktaki popüler gruplardan biriyle anlaşıp 2 haftada bir server açmaya geliyor

-server açanlar hem 1-99 hem 1-120 açıyorlar

-türklerin açtığı global diye tanıtılan sunucuların sadece tanıtımları ingilizce

-2 haftada bir server açan arkadaş tanıtımı bile değiştirmeye zahmet etmiyor

isim vermeyecektim ama niye vermiyim :d

-hectormt2 açıldı sahibi 2 hafta sonra silvermt2 yi açtı

-anticiler yani norscular anti açtılmasından 1 hafta sonra birebir aynısı olan aog u açtı

-rüyanın sahibi aynı zamanda minotor kafkas gibi birçok oyunun sahibi

.. bu liste uzar da gider anlıycağın türkiyede yapılan işler kısa süreli oyuncuların 2-3 haftadan fazla oynamasını server sahipleride istemiyor çünkü açılışta en çok parayı kazanıyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

VexraDev

Level 5
Uzman
Konular
194
Reaksiyon Skoru
432
Online Süresi
7g 7s 19d
Başarım Puanı
134
Madalyalar
0
MmoLira
1,777
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
29
Takipçiler
6
Eskiden Dolunay Kılıcı +0 vardı, şimdi 5 rakamlı paralar var.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
OLGUNKARAYEL

OLGUNKARAYEL

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
6
Reaksiyon Skoru
49
Online Süresi
1g 10s 48d
Başarım Puanı
47
Madalyalar
0
MmoLira
432
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Yani uzun lafın kısası metin2 de Turkiye genelindeki başı boşluk ve saçmalıklar hala devam ediyor özellikle vurgun kısmında...Ne diyim söylenebilecek birşey yok. Yorumlarıyla katılan ve katılacak olan arladaşlara Teşekkür ediyorum.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
OLGUNKARAYEL

OLGUNKARAYEL

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
6
Reaksiyon Skoru
49
Online Süresi
1g 10s 48d
Başarım Puanı
47
Madalyalar
0
MmoLira
432
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
olayın saçmalığını söyle anlatayım

-geçen hafta cuma günü açılan büyük sunuculardan birinin sahibi 5-6 ay önce x isminde bir facebook sayfasını ve domainini alıyor aynı oyunu açıyor tutturamıyor domaini ve facebook sayfasını satıyor aynı oyunu piyasadaki başka biri açıyor tamamen farklı

-pvp açıcaz diye reklam yapılıyor filesı tanıtıyorlar açılıştan 2 saat önce files değiştiriyorlar

-normalde 2 ayda bir sunucu açan biri facebooktaki popüler gruplardan biriyle anlaşıp 2 haftada bir server açmaya geliyor

-server açanlar hem 1-99 hem 1-120 açıyorlar

-türklerin açtığı global diye tanıtılan sunucuların sadece tanıtımları ingilizce

-2 haftada bir server açan arkadaş tanıtımı bile değiştirmeye zahmet etmiyor

isim vermeyecektim ama niye vermiyim :d

-hectormt2 açıldı sahibi 2 hafta sonra silvermt2 yi açtı

-anticiler yani norscular anti açtılmasından 1 hafta sonra birebir aynısı olan aog u açtı

-rüyanın sahibi aynı zamanda minotor kafkas gibi birçok oyunun sahibi

.. bu liste uzar da gider anlıycağın türkiyede yapılan işler kısa süreli oyuncuların 2-3 haftadan fazla oynamasını server sahipleride istemiyor çünkü açılışta en çok parayı kazanıyorlar
Yukarıda belirttiğiniz serverleri biliyorum sosyal medyada reklamlarını gördüm,bu serverlerin kısa süreli olduklarını biliyorum ve şuna inanın Türk oyuncularını bilinçlendirmek adına burada ve farklı platformlarda çok yazılar yazdım ama oyuncu kitlemizdeki eksikliklerden dolayı pek başarılı olduğum söylenemez. Ben buna kendimce bir isim koydum "VOT" Yani "Vurgun Oyun Teorisi" diyorum. Para kazanmanın en kısa yolu

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)