• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
  • Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Paypal ödemeleriniz yapilir! Enpara - Garanti - İş Bankası - PAPARA - ININAL Paypal % komisyon ile işlemleriniz yapılır.

ibrahim emir

Level 5

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

SİTE ADRESİMİZ :
WWW.UCUZLUKALEMI.BLOGSPOT.COM
FACEBOOK ADRESİMİZ:
WWW.FB.COM/PAYPALODEMEHIZMETLERI

t4kipci;1075941966' Alıntı:
100 Euro PayPal Alındı
Nettsted;1076458119' Alıntı:
Yurtdışı bir müşterimizin influencer için yapılacak ödemesini gerçekleştirdi paypal üzerinden. Kendisine teşekkür ediyoruz.
s0kuLLu;1075887042' Alıntı:
70 euro paypal ödemesini komisyonsuz hızlı bir şekilde halletti. teşekkürler.
SponneR;1075800937' Alıntı:
hızlı işlem sağladı teşekkürler
Asmendus;1075864093' Alıntı:
250$ bozum yapıldı ödeme alındı kendisine teşekkür ederim.
awoken;1075835220' Alıntı:
Papara to İninal işlemi yapıldı. Güvenilir birisi. Sorunsuz ticaret oldu. Teşekkür ederim.
ufukbelen;1075841277' Alıntı:
Paypal transferi gerçekleştirildi. Teşekkürler
nescafe3in1;1075854732' Alıntı:
Paypal işlemi yapıldı, teşekkürler
mamet10;1075859457' Alıntı:
guvenılır hızlı tıcaret
Catabay;1075871019' Alıntı:
Paypal ödeme işlemimizi hızlı bir şekilde hallettiği için kendisine teşekkür ederim.
enzquella;1075876513' Alıntı:
hızlı ve ilgili paypal bakiyesi aldım teşekkürler
zafer_yldrm34;1075884697' Alıntı:
Enpara to ininal islem yaptirildi guvenilir bir arkadasimiz
denizcaptain;1075891567' Alıntı:
Ebay ödemesi yaptırıldı. hızlı sorunsuz
karacahanx;1075897018' Alıntı:
Paypal Ödeme işlemi yapıldı. Hızlı sonuç. Teşekkürler.
Looker;1075912984' Alıntı:
Kendisiyle gerçekleştirmiş olduğum ticaretten memnuniyet duydum. Teşekkür ederim.
AnyLock;1076036877' Alıntı:
Link üzerinden ödeme için kendisiyle çalıştım. Bilginin bir kısmını bilmeyip eksik verdiğim halde sorarak problemi çözdü ve ödemeyi yaptı. İlgisine teşekkür ederim, gecenin 3'ünde ilgilendi. Edit : 14:48 itibari ile 2 euro 1 adet daha işlemi hallettik. Teşekkürler.
Ryxon;1076040159' Alıntı:
Işlem başarılı geçti arkadaşa paypaldan ödenecek bir tutar gönderdim + komisyonu dahil arkadaş başarılı bir şekilde ödemeyi halletti teşekkürler gelecek işlemlerde de kullanacağım kesinlikle
TurkishBoy;1076046053' Alıntı:
Finansbank to İninal sağlandı hızlı işlem için teşekkür ederim.
us3n;1076027189' Alıntı:
Hızlı işlem teşekkürler.
oguz657;1076049106' Alıntı:
Güvenli alışveriş için teşekkürler
Paypal Bozum için aile arkadaş gönderimi (Sending for family or friends=fnf) ile bozum yapılmaktadır. Haricindeki tüm bozumlar geri iade olarak ödenir.Aradaki transfer farklari size aittir.

BANKALAR ARASI TRANSFER İNİNAL PAPARA İÇİN DİKKAT!
Forumdaki İsminiz, Bakiye'nin Geldiği Hesap İsmi, Bakiyenin Gönderileceği Hesap İsmi ile Uyuşmuyorsa İşlem Yapmıyorum!

ADIMIZI , SİTEMİZİ REKLAMLARIMIZI KULLANIP TAKLİTİMİZİ YAPANLARA FIRSAT VERMEYİNİZ TEK KONUMUZ VE WHATSAPP NUMARAMIZ MAİL ADRESİMİZ OLMADAN İŞLEM YAPMAYINIZ! KİMSEYE REFERANS OLMAMAKTAYIZ.

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)