Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Garen Ct - Garen Counterları - Garen'e Karşı Güçlü Şampiyonşlar

sosyomag

Level 1

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Biliyorsunuz her yamada sürekli değişen şampiyonlardan biri Garen ben de size güncel ve Garen'e karşı güçlü şampiyonları göstermek istedim.
Garen’e Karşı Nasıl Oynanır?

Öncelikle karşınıza Garen seçildiği zaman Garen’i koridorda geri düşürücek şampiyonlar seçmeniz oyunu kazanmanıza katkı sağlayacaktır.

Garen’e karşı menzilli ya da dövüşleri daha güçlü olan şampiyonlar seçebilirsiniz.Garen yakın dövüşçü ve mobil olmayan bir şampiyon olduğu için Garen’e karşı mesafenizi koruyarak onu dürtmeli ya da küçük takaslar yapmalısınız.
Eğer herhangi bir kaçış skiliniz yoksa dümdüz savaşmanızı önermem aksi takdirde Garen Q yeteneğiyle üstünüze koşup bütün yetenekleriyle size hasar verebilir sizin yapmanız gereken garene hasar verip o üstünüze koşarken kulenize doğru kaçmak sürekli bu şekilde hasar takasları yapıp baskınlık kurabilirsiniz.Umarız faydalı olur.
Garen’e Karşı Güçlü Şampiyonlar ( Garen CT)

Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)