Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ankara Büyükşehir Belediyesi PUBG Mobile Turnuvası Düzenliyor

Ortex55

Ϝ ϓ ſ Ϟ
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Deneme Mod
Katılım
15 Şub 2014
Konular
130
Mesajlar
1,410
Reaksiyon Skoru
234
Online Süresi
3g 4s 35d
Başarım Puanı
152
Level
0
MmoLira
117
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINOyun Başlasın Türkiye ekibi ile Ankara Atatürk Spor Salonu’nda 26 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlikte; PUBG Mobile turnuvaları, seminerler ve hediyelerle dolu bir gün Ankara halkını ve gençleri bekliyor. Mansur Yavaş’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinlik, halka açık ve ücretsiz olacak!

Genç kuşağın isteklerini ve ihtiyaçlarını yakından takip eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, oyun ve espor adına büyük bir adım atarak, gençler için güzel bir etkinliğe imza atıyor. Oyun Başlasın Türkiye’nin ilk ayağı Ankara’da PUBG Mobile Turnuvası ile başlayacak, birçok oyun ve espor seven genci bir araya getirecekek olan etkinlikler serisi şeklinde devam edecek.

Gençlerle birlikte, gençler için
Gençlerle sürekli birlikte olan ve onların ihtiyaçlarını dinleyen Mansur Yavaş, bu konuda Ankara şehrindeki gençler için Oyun Başlasın Türkiye Etkinliği’ni ilk olarak Ankara’da başlatılması için çalışmalarını tamamladı. Oyun Başlasın Türkiye’nin Ankara’da gerçekleşecek ilk ayağı, kamuya açık olarak gerçekleşecek ve tüm gün sürecek PUBG Mobile turnuvalarına ev sahipliği yapacak. 26 Ekim 2019’da Ulus Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek etkinlik, herkese açık ve ücretsiz olacak. Kapılarını saat 11.00’da açacak olan OBT etkinliği, akşam saatlerine kadar devam edecek. Mansur Yavaş’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinliğe Ankara’daki herkes davetli!Turnuvalar ve ödüllerle dolu bir gün olacak
Oyun ve espor denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olan son dönemin en popüler oyunu PUBG Mobile, bu etkinlikte oyuncularla buluşacak. PUBG Mobile turnuvalarında gerçekleşen kıyasıya mücadeleler sonrasında dereceye giren oyuncular ödüllerle taçlandırılacak. Her birine 100 kişinin katılacağı 3 ayrı turnuvanın gerçekleşeceği etkinlikte, en iyi oyuncular finale katılmaya hak kazanacak. Ayrıca turnuvaya katılamasa da etkinliğe katılan herkesi ödüllendirmek ve hediyeler dağıtmak isteyen OBT, kimseyi eli boş göndermemek için katılımcılara birçok sürpriz hazırladı. Dlive, , Razer Gold, Redbull ve Steelseries’in sponsorluğında gerçekleşecek etkinlikte, katılımcılar için hazırlanan sürpriz hediyeler dışında Monster Oyun Müzikleri Orkestrası da seyircilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Turnuvaya katılmak isteyenler ön kayıt yaptırmak zorunda
26 Ekim Cumartesi günü Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek ödüllü PUBG Mobile turnuvalarında mücadele etmek isteyenlerin, internet adresi üzerinden, turnuvaya kayıt yaptırması gerekiyor. Alınan kayıtlar sonrasında, OBT ekibi katılımı onaylanan oyunculara e-posta ve SMS ile haber verecek.

Hem gençler hem de aileler bilinçlendirilecek
Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde büyük bir gelişme sergileyen oyun ve espor dünyası, gençler arasında da oldukça popüler bir konu. Türkiye’ye yapılan yatırımlar ve oyun tutkunlarının başarılı performansı sayesinde ülkemizde de profesyonel anlamda meslek haline gelen espor, gençler için güzel fırsatlar sunuyor. Ankara Belediyesi desteği ile gerçekleşen etkinlikte kariyer planlaması, iş olanakları, esporcu olma ve oyun oynamanın kişinin sağlığı açısından neler ifade ettiği gibi konular, alanlarında profesyonel çalışmalar gerçekleştiren isimlerin yapacağı atölyelerde işlenecek konulardan bazıları olacak. Bu sayede hem gençleri hem de ailelerini oyun ve espor hakkında bilinçlendirmek isteyen OBT ekibi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi, turnuvaların yanı sıra faydalı olabilecek içeriklerle de katılımcıları karşılayacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

dazu

Limerence 💛
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Super Mod
Katılım
11 Nis 2010
Konular
3,021
Mesajlar
13,307
Reaksiyon Skoru
1,538
Başarım Puanı
395
Level
0
Madalyalar
2
Yaş
119
MmoLira
515
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Güzel etkinlikmiş
 

Jared Padalecki

Level 3
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Katılım
3 Ara 2017
Konular
6
Mesajlar
210
Reaksiyon Skoru
175
Başarım Puanı
71
Level
0
MmoLira
263
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
9
Ankara kendine gel ankara :D
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst