Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


CALL OF DUTY®: MOBİL CADILAR BAYRAMI ETKİNLİĞİ HER ŞEYDİR, HİLE YOK!

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Super Mod
Dergi Editörü
Turnuva
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
1,346
Mesajlar
3,449
Reaksiyon Skoru
1,478
Online Süresi
96g 16s 19d
Başarım Puanı
297
Level
0
MmoLira
2,047
DevLira
-57
En İyi Cevap Puanı
22
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINCall of Duty: Mobile lansmanını yapmak yeterince zor değildi, bugün oyunun ilk mevsimsel etkinliğinin başlangıcını işaret ediyor: Cadılar bayramına saçlarını uzatan, eğlence dolu bir hediye.


Şu andan itibaren 25 Kasım'a kadar Call of Duty: Mobil oyuncular sınırlı süreli etkinliklere katılmak için bol miktarda ücretsiz ikram ve ödül alacaklar.
İşte Cadılar Bayramı sınırlı süreli etkinliğinde ne bekleyeceğinizi anlatan kemik ürpertici dağılımımız:

Giriş Yapmak İçin Ücretsiz Ödül
Şimşekleri düşman dikenlerinden aşağı mı göndermek istiyorsun?
Sadece bu etkinlik sırasında oyuna giriş yaptığınız için, Bat Camo ile süslenmiş ücretsiz bir Artic.50 keskin nişancı tüfeği alacaksınız. Ciddi bir muamele hakkında konuşun!

Bir Spookier Standoff
Call of Duty®: Black Ops 2'nin sevilen bir haritası olan Standoff, Cadılar Bayramı için hazır.
Sınırlı bir süre, Standoff'u gecenin köründe, jack-o-lantern ile kaplı sokaklarda dokunarak ve ürkütücü turuncu ışıklarla yaşayabilirsiniz . O Puanları kazan ve düşmanlarını karanlıkta gizlenenlerden korkut!

Balkabağı Kimliği Koleksiyonu
Cadılar Bayramı etkinliği sırasında tüm Operatörler, etkinlikle ilgili özel ödüller için toplanabilecek Kabak Kimlik Kartlarını düşürecektir. Battle Royale için bir yarasa kamuflajı paraşütü gibi bazı kötü kişiselleştirme ödülleri kazanmak için toplayabildiğiniz kadar toplayın!

Ürpertici Özelleştirme Öğeleri
Etkinlik boyunca Mağaza, Şanslı Çizim ve daha pek çok şey Cadılar Bayramı temalı özelleştirme eşyalarına sahip olacak. Bunlar, yeni bir askerden İhanet Etme veya İdrak etme derileri ve Zombie Gene kamuru ile lanetlenmiş daha fazla silah!
Mümkün olduğu kadar çok toplayın ve cephaneliğinize yapılan bu harika eklemelerle Cadılar Bayramı ruhuna girin.

Gelen Operatör Beceri: Serçe
Outrider'ın silah deposundan doğrudan, Sparrow Call of Duty: Mobile'a Multiplayer için yeni bir Operatör Beceri olarak geliyor.
Cadılar Bayramı etkinliği sırasında, bu müthiş silahı kazanmana yardımcı olacak puanları toplamak için Çok Oyunculu ve Savaş Royale maçlarında çeşitli görevleri tamamlayabilirsin.

Call of Duty®: Black Ops 3 veya 4'ü oynadıysanız , Serçe hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz, ancak yapmadıysanız, bu Operatör Becerisi patlayıcı yüklere sahip bir yay ve oktur. Düşman hedeflerini hedef alın ve sıçrama hasarına dikkat edin!
Cadılar Bayramı Etkinliği şimdi başlıyor! Bu ürkütücü etkinliğin 25 Kasım'a kadar sunduğu tüm ikramları deneyimlemek için atlayın .
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst