Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Neverwinter Hakkında

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

Carissa

Moderatör
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
Katılım
2 Mar 2015
Konular
47,523
Mesajlar
63,637
Reaksiyon Skoru
2,216
Başarım Puanı
800
Madalyalar
3
  • 1. Turkmmo "EN"leri Logo Yarışması
  • 1. Metin2 Caps Yarışması
  • 7. En Güzel Masaüstü Yarışması
MmoLira
394
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Takipçiler
0


Selam arkadaşlar,

Bugün sizlere Newerwinter hakkında bilgi paylaşımında bulunacağım.

Newerwinter oyunu F2P (Free to play) ve PVE ağırlıklı MMORPG oyunudur. Oyunun en dikkat çekici özelliği ise PVP kısmı mevcut olması. Bu oyunu daha da çekişmeli bir hal almasını sağlıyor. Oyunun şu anki durumuna baktığımızda pvp mekanikleri oldukça başarılı bir durumda şayet önümüzde ki günlerde geliştirilirse daha da iyi bir hal alacağı düşüncesindeyim. Oyuna websitesinden kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Şayet önceden kayıt olmadıysanız, sağda üst kısımda bulunan Oturum aç veya Kaydol adlı bölüme gelerek kayıdınızı oluşturup bu macera da yer alabilirsiniz. Oyuna yeni başladığınızda oyun sizi çokta fazla üzmemekle beraber oyunda bulunan görevlerin hepsini bitirmeden bir anda seviye 60 olabiliyorsunuz. Ancak seviye 60 olduğunuzda bir anda kendinizi boşlukta hissedebiliyorsunuz. Bunun sebebini pekte uzaklarda aramaya gerek yok. Oyunun size sunduğu bir kolaylık diyebilirim, ancak iyi de rehberlik yaptığı söylenemez. Şayet yeni bir oyuncuysanız ve görevlerde hoşunuza gittiyse, PVP'ye buluşmayıp seviye 60 olana kadar PVE dünyasının tadını çıkarabilirsiniz. Eğer PVP'ye dalarsanız hızlıca seviye atlar, seviyeniz yüksek olduğu içinde oyundan çabuk soğursunuz. Oyunda ilk karakter ekranı çok ama çok önemli durumda. Burada seçtiğiniz ırk ve attığınız ilk zarı str , int , dex vs. değiştiremiyorsunuz. İyi bir karakter oluşturabilmeniz için oyunun wiki sayfasını ve oyunun forumunu okumalısınız. Oyunda iş yapan karakterler aşağıda anlattım.

1) Control Wizard (CW): Bu karakter partilerin ve PVE' nin vazgeçilmezi, en fazla aranan.

2) Great Weapon Fighter (GWF): Bu karakter PVE' de aranır, PVP'de yenilmez.

3) Devoted Cleric (DC): Bu karakter PVE ve PVP için kaliteli bir karakter olabilir. Tüm takımı hayatta tutar, kendisi de dayanıklıdır.

4) Hunter Ranger (HR): Bu karakter fena değil, kuvvetli bir ranger PVP'de çok iş yapabilir.

5) Trickster Rogue (TR): Bu karakter kırpıla kırpıla da olsa PVE modunda pek arandığı söylenemez. PVP modunda iyi bir TR hem ölümcül, hem maç kazandıran olabilir. İyi bir GWF ise onu pas pas yapar. PVE'de perma stealth bir TR tüm zindanın tek başına geçebilir ve son boss'u tek başına kesebilir.

6) Guardian Fighter (GF): bu karakter kalkanı ile dayanıklı bir karakter ve PVP modundayken pozisyon tutabilir. Ekstra olarak PVE'de yer varsa takıma da girebilir.
 

XxZeMaHSeRxX

Co-Administrator
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
VIP Üye
Katılım
12 Tem 2017
Konular
3,079
Mesajlar
11,660
Reaksiyon Skoru
4,397
Online Süresi
206g 0d
Başarım Puanı
430
Madalyalar
1
  • 9. Avatar Yarışması
MmoLira
1,147
DevLira
103
En İyi Cevap Puanı
73
Takipçiler
1
Eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst