Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fortnite'ta Düşme Hasarını Tamamen Kaldıran Yeni Bir Hata Keşfedildi

JusiFer

All eyez on me
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Yarışma
Yönetici
Katılım
17 Haz 2010
Konular
3,382
Mesajlar
18,615
Reaksiyon Skoru
4,006
Online Süresi
94g 9s 8d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
8
Yaş
24
  • 3. Turkmmo Özgün Konu ve Anlatım Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının VİP Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının Paylaşımcıya En Çok Destek Veren Üyesi
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Turnuva Organizatörü
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Dergi Editörü
  • 9. İmza Yarışması
MmoLira
2,297
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
42
Takipçiler
0
Fortnite 2. Bölüm'de keşfedilen yeni bir hata, oyuncuların düşme hasarını tamamen kaldırmasını sağlıyor. Çelik halatlardan kaynaklanan hata kullanıcıların oyun boyunca hasar almasını engelliyor.

Fortnite 2. Bölüm, büyük değişikliklerle geldi ve çoğunlukla topluluktan olumlu geri dönüşler aldı. Oyuncular artık yepyeni bir haritayı, büyük eşya değişikliklerini, yeni mekanikleri ve çok daha fazlasını deneyimleyebiliyorlar. Ancak radikal değişiklikler hataları da beraberinde getirebiliyor. Ne yazık ki, Fortnite 2. Bölüm de birçok hatayla karşımıza çıktı.

Geçtiğimiz hafta Fortnite Battle Royale oyuncuları sadece harita üzerinde bir noktada durarak oyunu kazanabildikleri bir hata keşfettiler. Şimdi de düşme hasarını maç boyunca tamamen kaldıran ve rakiplere karşı büyük bir avantaj sağlayan yeni bir açık keşfedildi. Diğer hata gibi, bu da tüm maç boyunca sürüyor ve Epic Games'in gelecek güncellemede hatayı düzeltmesi bekleniyor.


Popüler YouTuber Glitch King, Fortnite Battle Royale'deki hataları paylaşıyor. Son videosu, oyuncuların düşme hasarı almasını engelleyen yeni açığı gösteriyor. Yeni hata yüksek yapılar yaparak savaşmayı seven oyuncular için ideal.

Aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere karakterinizle 7. Sezon'da gelen çelik halatları kullanırken eğer kendinizi bırakıp suyun üzerine düşerseniz hasar engellemesı, hata sonucu maç boyunca kalıcı oluyor. Ancak işin püf noktası ilk seferinde yere değil, suya inmek. Bu yüzden nehir kenarlarındaki çelik halatları kullanmalısınız.

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst