Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Piyasadeki En İyi Bilişim Hizmeti Hangisidir?

REGBİLİSİM

REGBİLİSİM.COM
Hosting Yetkilisi
Üye
Konular
9
Reaksiyon Skoru
36
Online Süresi
4g 12s 27d
Başarım Puanı
32
Madalyalar
0
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
1
Kendin araştırdığında da sonuç alabilirsin, mesela örnek siteye giriş sağladığımda bir numaraları yok, adres kısmında şehir ve ilçe yazılmamış ve en önemlisi vergi bilgileri yok. Vergi mükellefi olmayan her firma kepenkleri indirmeye mahkumdur. Araştırmalarıma göre forumda bir çok kepenk bu yüzden inmiş. Sadece firma değil müşteri de bu durumda zarar görmüş olur. Bu sadece bir öneri. Şu ana kadar bir firmayla net çalışmışlığım yok fakat dijital ortama fazlasıyla hakimim. Yani demek istediğim neyin ne olduğunu çok kısa sürede öğrenebilirim. Araştırmak istediğin herhangi bir firma ya da başka bir şey olursa, senin için araştırabilirim. Bana yazman yeterli.
Merhaba senden bir ricam var lütfen hakkımda bilgi topla ve sırf vergi levham aktif olmadığı için ardımdan yorum yapma tamamı dostum iyi forumlar.

VexraDev

Level 4
Uzman
Konular
137
Reaksiyon Skoru
264
Online Süresi
4g 8d
Başarım Puanı
107
Madalyalar
0
MmoLira
662
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
17
Takipçiler
1
Merhaba senden bir ricam var lütfen hakkımda bilgi topla ve sırf vergi levham aktif olmadığı için ardımdan yorum yapma tamamı dostum iyi forumlar.
Merhaba efendim :)

1. Ben sizin dostunuz değilim,
2. Yazılım sektöründe gönül vermiş bir birey olarak bütün teknoloji ortamındaki bilgiye ihtiyacı olan insanlara yardımcı oluyorum, kimseyi ne kötüledim ne övdüm sadece düşüncemi belirttim. Firma açabilmek için öncelikle eleştiriyi kabul etmek gerekir. Bir diğer konu da efendim, hakkımızda demeniz gerekiyor, hakkımda dediniz, yani tek başınızasınız. Gayretinizi takdir ediyorum, çabalamak çok doğru bir davranıştır fakat nihai olarak kurumsal olmamışsınız ve ben yine üstüne basarak söylerim. Kurumsal olmayan hiçbir şeyi tavsiye etmiyorum. Yarın işler yolunda gitmez ise mağdur olan müşteriler oluyor.
3. Vergi levhanızı biran önce temin etmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu gözler, hiç görmek istemese de, binlerce lira ceza yiyen küçücük satış yapan yerler gördü.

Umarım hem sizin için hem de herhangi bir yerden alışveriş yapmak isteyenler için her şey daha açıklayıcı olmuştur, alışveriş yapmadan önce ne yapmaları gerektiği hakkında bir nebze daha olsa araştırma azmi tetiklenmiştir.

*Kastamonolu*

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
16
Online Süresi
2g 2s 9d
Başarım Puanı
24
Madalyalar
0
MmoLira
29
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Merhaba efendim :)

1. Ben sizin dostunuz değilim,
2. Yazılım sektöründe gönül vermiş bir birey olarak bütün teknoloji ortamındaki bilgiye ihtiyacı olan insanlara yardımcı oluyorum, kimseyi ne kötüledim ne övdüm sadece düşüncemi belirttim. Firma açabilmek için öncelikle eleştiriyi kabul etmek gerekir. Bir diğer konu da efendim, hakkımızda demeniz gerekiyor, hakkımda dediniz, yani tek başınızasınız. Gayretinizi takdir ediyorum, çabalamak çok doğru bir davranıştır fakat nihai olarak kurumsal olmamışsınız ve ben yine üstüne basarak söylerim. Kurumsal olmayan hiçbir şeyi tavsiye etmiyorum. Yarın işler yolunda gitmez ise mağdur olan müşteriler oluyor.
3. Vergi levhanızı biran önce temin etmenizi tavsiye ederim. Çünkü bu gözler, hiç görmek istemese de, binlerce lira ceza yiyen küçücük satış yapan yerler gördü.

Umarım hem sizin için hem de herhangi bir yerden alışveriş yapmak isteyenler için her şey daha açıklayıcı olmuştur, alışveriş yapmadan önce ne yapmaları gerektiği hakkında bir nebze daha olsa araştırma azmi tetiklenmiştir.
sen ne diyon bruh ben bişey anlamadım. vergi levhasını almamış onlarca bilişim var? vergisiz açınca kapanıyormu :d

cagatay306

Rades2Online
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
51
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
1g 13s 58d
Başarım Puanı
107
Madalyalar
0
MmoLira
24
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
ExtremGame bilişim güvenilir tek kelime ile superler

VexraDev

Level 4
Uzman
Konular
137
Reaksiyon Skoru
264
Online Süresi
4g 8d
Başarım Puanı
107
Madalyalar
0
MmoLira
662
DevLira
3
En İyi Cevap Puanı
17
Takipçiler
1
sen ne diyon bruh ben bişey anlamadım. vergi levhasını almamış onlarca bilişim var? vergisiz açınca kapanıyormu :d
Vergi levhasız onlarca bilişim yok varsa bilgileri topla şikayette bulun 30 gün içinde maliye kapıya gelir. Sonrası için Allah yardımcıları olsun.
Tabi bunun için iyi bir araştırmacı olmak lazım. Mesela nasıl?

Örnek veriyorum ben senin herhangi bir firmayı önerdiğini gördüm ve diyelim ki senin ne kadar doğru söylediğinden emin olmak istiyorum. Neticede firmasının reklamını yapan çok üye var, sahte hesaplar açarak falan. Bunu forum yetkilileri de ip takibi ile bulabilir fakat ip değiştirmek çok basit olduğu için forum yetkililerinin bu durumda yapabileceği çok fazla bir durum yok. Bunu anlaman için öncelikle üyenin kayıt tarihi, forumdaki aktifliği vs incelemen gerekiyor. Son olarak o yorumu yapan üyenin en son aktif olma tarihine bakıyorsun. Diyelim baktın ve yorumu yaptıktan sonra bayağı bir süre girmemiş olduğunu gördün. Hemen yorumu yapan sahte hesaba bir soru yöneltmen gerekiyor, eğer o kadar zaman girmeyip, birden foruma giriyor ve sadece sana yanıt veriyorsa bu tesadüf değildir ve tartışmasız gerçeği su yüzüne çıkarır. Aslında insanlar zeki olduklarını düşünürler ama karşısındakinin daha zeki olma ihtimali hiç akıllarına gelmez. Bütün gelir için kırılan kalpler de bu yüzden kırılır :) Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)