Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

FIFA 20'nin Topla ve Topsuz En Hızlı Oyuncuları Hangileri?

JusiFer

All eyez on me
Katılım
17 Haz 2010
Konular
3,383
Mesajlar
18,632
Reaksiyon Skoru
4,037
Online Süresi
95g 3s 53d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
8
Yaş
24
MmoLira
2,355
DevLira
-118
En İyi Cevap Puanı
42
Takipçiler
227
Ticaret - 0%
0   0   0

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Bir YouTuber, EA'nın geçtiğimiz dönemlerde satışa sunduğu FIFA 20'nin en hızlı oyuncuları açıklamasının ne kadar doğru olduğunu test etmek istedi. Bir turnuva düzenleyen YouTuber, EA'ya oranla daha farklı bir sonuca ulaştı.

Electronic Arts geçtiğimiz haftalarda, şirketin fenomen hale gelen oyun serisi FIFA'nın son sürümü olan FIFA 20'yi piyasaya sürdü. Oyunseverlerin bir süredir heyecanla bekledikleri bu oyun, artık fiziksel olarak ve dijital platformlar üzerinden satın alınabiliyor ve aktif olarak oynanabiliyor.

Electronic Arts, geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğu bir geleneği bu yıl da bozmadı ve oyun daha piyasaya sürülmeden önce, FIFA 20'nin en hızlı futbolcularını açıkladı. Yapılan açıklamalarda oyunun en hızlı futbolcularının Adama Traore (96), Kylian Mbappe (96), Leroy Sane (95), Anibal Chala (95) ve Kensuke Nagai (95) olduğu belirtildi. Bir YouTuber ise EA'nın açıklamalarının doğruluğunu test etti.


YouTuber, EA'nın açıkladığı futbolcuları bir araya getirerek, futbolcuların hem toplu hem de düz koşularını karşılaştıran bir turnuva düzenledi. Ancak ilginç bir şekilde sonuçlar çok da EA'nın açıkladığı gibi çıkmadı. Dilerseniz şimdi, ilk olarak topsuz koşuları, ardından da toplu koşuları irdeleyelim.

Topsuz koşu yapan futbolcuların performansı
EA'nın açıklamalarına göre Adama Traore'nin en hızlı futbolcu olması gerekiyordu. Beklenildiği gibi de oldu. Yapılan koşu turnuvasını, Traore kazandı. Yıldız futbolcu, en yakın rakibini ufak bir farkla geçerek oyunun en hızlısı olduğunu ispatladı. Ancak EA'nın açıklamalarına göre Traore, final koşusunu Mbappe ile yapmalıydı. Fakat böyle olmadı. Mbappe, turnuvanın ikinci ayağında elendi. Traore final koşusunu, Kensuke Nagai ile yaptı.

Futbolcular, topsuz koşu turnuvasında şu şekilde gruplandırılmışlardı;


İşte topsuz koşu turnuvasının YouTube'da yayınlanan videosu

 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst